Adaptéry k autorádiím Vám zpříjemní cestu

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 12.9.2017 | Auto-moto, logistika

Většina naší populace tráví na cestě do práce přes hodinu ráno i večer. Když si to člověk pak spočítá dohromady, tak trávíme opravdu hodně času týdně za volantem, kdy se nám nejednou do měsíce stane, že se zasekneme v koloně nebo zhuštěném provozu. Kolikrát se můžete v autě ukousat nudou a nevíte, jak si cestu zkrátit?

Poslouchejte hudbu podle sebe

Už Vás mnohokrát nebaví to otravné povídání moderátorů v rádiu? Nesedl Vám set písniček, který právě pouští? To zná asi každý z nás. Vaše rádio však nemá potřebné funkce, abyste si mohli jednoduše postit vlastní hudbu? Máme řešení v podobě adaptérů k autorádiím. Adaptéry k autorádiím Vám zajistí, že si budete moct k Vašemu rádiu velmi jednoduše připojit USB flash s písničkami nebo SD kartu, aniž byste museli řešit výměnu stávajícího autorádia za novější model.

Buďte online i za jízdy

Kromě možnosti přehrávání hudby Vám adaptéry jednoduše připojí Váš mobilní telefon. Proto už nebude volání za volantem žádným problémem a to díky handsfree.  Nejen, že nebudete dráždit policisty a nebude Vám hrozit pokuta, ale zároveň se budete moci naplno věnovat řízení. Adaptéry si poradí hravě s operačními systémy IOS, Android i Windows. Samozřejmostí je i synchronizace Vašich kontaktů a jejich neomezené využívání.

Adaptéry podle značky autorádia

Pokud jste se rozhodli pro pořízení takového adaptéru, rozhodně vsaďte na kvalitu, kterou Vám zajistí prodejce Mp3auto. Vybrat si zde můžete adaptér přímo podle značky Vašeho rádia. K dispozici má velkou nabídku adaptérů k autorádiím od předních, prověřených výrobců Dension a XCarlink. Tito výrobci se pohybují na trhu již dlouhou dobu a přinášejí nám exkluzivní výběr adaptérů pro autorádia více jak třiceti českých i tuzemských značek. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 737 393 667
Obrázek uživatele MediaUp Agency s.r.o.
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667