Studium MBA považují zaměstnavatelé za dobrou investici

Studium MBA je považováno za dobrou investici
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 12.9.2016 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Myslíte si, že vašim šéfům bude vadit, že si chcete prohloubit vzdělání? Záleží na tom, o jaké vzdělání usilujete. Například studium MBA neboli Master of Business Administration je pro zaměstnavatele dobrá investice. Dokonce pětina z nich je ochotna hradit studium MBA svým zaměstnancům. MBA totiž rozvíjí dovednosti užitečné pro praxi. Absolventi vysokých škol mají sice teoretické vzdělání, ale chybí jim spojení s praktickou činností. Toto postgraduální studium rozvíjí schopnosti pro řešení konkrétních úkolů z praxe, s nimiž se student během studia nemůže setkat.   

Studium MBA v Česku poskytuje také European School of Business & Management

Studium MBA je určeno pro manažery, ředitele firem, podnikatele, zástupce státní správy i představitele neziskových organizací. Je šancí posunout vaši kariéru o stupínek výše mezi firemní elitu. Díky specializacím nabízí vzdělání v oborech, které využívají všechny důležité resorty. Studium MBA, které v Česku poskytuje také European School of Business & Management (ESBM), rozšiřuje dovednosti a znalosti v oblastech finančního a strategického řízení, nových informačních technologií, personalistiky či správného investování a využívání lidských zdrojů.

Při studiu získáte důležité kontakty na přední odborníky

Titul MBA, který získáte po absolvování studia, je zárukou, že si umíte poradit v různých konkrétních situacích. Váš zaměstnavatel bude vědět, že už nedisponujete jen teoretickými znalosti, ale že je dovedete aplikovat na řešení různých problémů. Studium MBA na ESBM trvá jeden rok, je v češtině a využívá moderní e-learning s interaktivními workshopy. Při studiu MBA se setkáte s tzv. Oxfordským vzdělávacím modelem, který podporuje rozvoj logických schopností využitelných v praxi. Workshopy vedou přední odborníci z významných firem a úřadů, s nimiž můžete navázat neformální kontakt. To může být užitečné pro vaši další kariéru. 

 

Témata: studium MBA, MBA | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300