Oprava plynových spotřebičů? Raději pravidelné kontroly

Oprava plynových spotřebičů!
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 12.7.2021 | Služby

Praha (Pressweb) - Plynová zařízení doma či ve firmě vám fungují spolehlivě? Pokud ano, určitě je dáváte pravidelně kontrolovat. Jen tak máte jistotu, že vás například topení či plynový kotel nenechá „ve štychu“ v nejméně vhodné období, například v zimě. Pak už nezbývá než na internetu zadat heslo oprava plynových spotřebičů.  Pravidelná kontrola jednou za rok, případně za dva roky má nesporné výhody. Technik může odhalit závadu nebo vadnou součástku ještě dříve, že způsobí selhání spotřebiče. Navíc současně s kontrolou zjišťuje, zda někde neuniká plyn.

Oprava plynových spotřebičů je nutná bohužel v nejméně vhodnou dobu

Lecjaký šetřílek namítne, proč zbytečně volat techniky, když stačí počkat, až bude nutná oprava plynových spotřebičů. Hlavní argumenty, kterými ho přesvědčíte, jsou, že opravář nepřijde vždy okamžitě, a například být v zimě bez topení jen několik hodin, může být velmi nepříjemné. Kdo to zažil, každoroční kontrola mu už nebude připadat jako mrhání penězi. Také oprava plynových spotřebičů, které byly léta bez údržby, může být velmi drahá. Často pak slyšíte větu: raději nechte spotřebič vyměnit. Majitelé plynových zařízení, kteří si je nechávají pravidelně kontrolovat, mají naopak tu výhodu, že jim slouží dlouhá léta.

Při opravách plynových spotřebičů se obraťte na zkušenou firmu

Ale i po pravidelných kontrolách se stane, že je nutná oprava plynových spotřebičů. Ne vždy se podaří technikovi při běžné údržbě zjistit, že některý díl je vadný a že za pár měsíců vypoví službu. V takovém případě je vždy vhodné obrátit se na firmu, který má s vaším zařízením zkušenosti. Například firma Plynoservis Praha, která zajišťuje údržbu i opravy pro zákazníky v Praze a okolí, nabízí 24hodinový servis. Specializuje se na výrobky firem Mora, Gamat a Karma, a zajišťuje i revize plynových zařízení. Při opravách u průtokových ohřívačů nejčastěji vyměňuje vadné membrány, termočlánky a čidla. U karem čistí hořáky, výměníky a trubky.  U topidel nahrazuje vadné regulační hlavice, termostaty a piezo-zapalovače.

 

Témata: opravy plynových spotřebičů, karma, gamat, oprava a servis karma | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300