Česká dermokosmetika Epiderma rozšiřuje svoji řadu o sprchový gel

Novinka v boji proti akné, ekzému a lupénce
Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 12.7.2017 | Zdraví

Praha (Pressweb) - 12. 7. 2017: Dosavadní nabídku krémů a šamponu značky Epiderma, která je určená na problematickou pleť trpící akné, ekzémem a lupénkou, nyní doplňuje i sprchový gel.

Klidnící bioaktivní CBD sprchový gel Epiderma 300 ml stejně jako ostatní výrobky řady obsahuje generačně novou kompozici konopného cannabidiolu (CBD) a březového výtažku patentovanou jako přírodní paranaturkortikoid Betuldiol

„Sprchový gel má výjimečné tišící, regenerační a čistící schopnosti u velice citlivé až alergické a jemné pokožky,“ shrnuje doktor Jiří Skalický, ředitel firmy Cebadex, která derkomosmetiku Epiderma vyrábí.

Přípravek nedráždí kůži, nevysušuje ji a po mytí zachovává na kůži přirozenou ochrannou vrstvu, která ji vyživuje lipoidními látkami. Sprchový gel obsahuje hypoalergenní parfém. „Sprchový gel kůži vrací její vláčnost, pružnost a hydrataci,“ dodává doktor Skalický.

Novinka je k dostání v síti lékáren Dr. Max, Benu, v síti drogerií Teta a lékárně sLéky.cz a také ve firemním e-shopu www.cebadex.cz. Doporučená cena za 300 ml balení je 310,- Kč.

::

Cebadex SE je český výrobce speciální dermokosmetiky Epiderma a konopné dermokosmetiky Cebadol, které jsou určené na problematickou pleť trpící akné, ekzémem a lupénkou. Produkty obsahují přírodní látku cannabidiol (CBD) a patentově chráněnou revoluční léčebnou kompozici Betuldiol vyvinutou v Cebadexu. Cebadex zahájil prodej na českém trhu v únoru 2017.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024