Kvalitní oplocení nejenom k rodinnému domu

Kvalitní oplocení
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 12.7.2016 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Ploty jsou nedílnou součástí soukromých a komerčních objektů. Esteticky propracovaný prvek, který plní především roli bezpečností. Doplněk, s pomocí něhož se oddělíte od okolního světa a ohradíte svůj vlastní pozemek či nemovitost.

Kvalitní oplocení přispívá k celkové spokojenosti v daném obydlí a zároveň chrání konkrétní majetek. I z tohoto důvodu je třeba klást důraz při volbě plotu, s nímž by se měly pojit takové vlastnosti, jakými jsou pevnost, povrchová odolnost a dlouhá životnost.

Trvalé ploty libovolného typu

Při nákupu moderního oplocení zjistíte, že výběr je více, než dostatečný. Nejčastěji se setkáte s kombinací klasických plotových sloupků a pletiva. V jeho případě jsou předkládány různé varianty provedení.

  • Svařované sítě
  • Žebrové pletivo
  • Tahokov

Trvalé kovové ploty odlišného druhu lze doplnit o řadu praktického příslušenství, mezi nímž nechybí ani podhrabové desky.

Průmyslové a skladové oplocení

Plot jako takový chrání nejenom soukromý, ale i komerční majetek. Jsou to například profesionální skladové ploty, u nichž vítězí především praktičnost, síla drátu a celková bytelnost. Tyto plotové sestavy se doplňují o brány, vrata a ostatní prvky, díky nimž získáte snadnou použitelnost a vysokou ochranu majetku.

Aby však byly naplněny výše uvedené vlastnosti oplocení, je třeba volit kvalitní a prověřenou výrobu.

Ploty od společnosti Promal

Profesionálním specialistou na kovovýrobu je firma Promal, která vám vytvoří konstrukce plotových rámů šité na míru. Vedle precizního zhotovení jsou to také odborné opravy a montáže.

Dosáhněte příjemného pocitu jistoty a soukromí. Vsaďte na moderní oplocení, jež se stane ekonomicky dostupnou součástí vašeho bydlení či podnikatelských prostor. Kovové ploty, u nichž jednoznačně vítězí stále vyžadovanější bezpečnost.

Témata: oplocení, ploty, vrata, branky, kovovýroba | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300