Výkup palet ihned – možnost, jak si uvolnit skladovací prostor

Výkup palet ihned
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 12.6.2018 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Proč čekat, až se vám palety nahromadí ve skladu či na dvoře? Zabírají místo, povětrnostní vlivy je postupně znehodnocují, přitom se dají ještě využít. Důvodů je víc, proč se obrátit na výkup palet ihned. Paleta je obrátkové zboží, je vyrobena tak, aby se dala opakovaně využít. Z oběhu se vyřazují poškozené kusy, které nesplňují domácí i mezinárodní normy. Podmínkou pro likvidaci palet jsou prasklé či chybějící přířezy, svlaky či naštípnuté špalíky, u nichž jsou obnaženy hřebíky. Výkupny zkontrolují vaše palety, zda jsou vhodné pro další použití, nebo se s vámi domluví na jejich likvidaci.

Výkup palet ihned zajišťuje Europal Tůmovka

Firma Europal Tůmovka zajišťuje výkup palet ihned. Pokud máte minimálně 300 kusů palet na skladě a cesta k vám není delší než 50 kilometrů, pracovníci výkupny přijedou zdarma k vám a palety vykoupí přímo na místě. Když bude cesta delší, zaplatíte určitý poplatek, ale i tak vás to vyjde levně, protože ušetříte čas i peníze. Sami poznáte, jestli jsou palety ještě použitelné. Nesmí být poškozené a nesmí vykazovat známky napadení plísněmi či dřevokaznými houbami. Výkup palet ihned – to je vaše šance, jak zlepšit nakládání s paletami.

Výkup palet z Prahy a Středočeského kraje

Europal Tůmovka vykupuje palety z oblasti Prahy a Středočeského kraje. Jde o výrobky označené jako europalety nebo standardní palety. Vyrábějí se z listnatého i smrkového dřeva. Mají rozměry 1200 x 800 x 144 milimetrů, skládají se z ložné a podlahové plošiny, jednotlivé díly se označují jako přířezy, svlaky a špalíky. Jsou spojeny přesným počtem speciálních hřebíků. Nové dřevo, z něhož se palety vyrábějí, nesmí obsahovat více než 22 procent vody.  Pokud máte palety starší, tuto podmínku určitě splní. Zvolte výkup palet ihned a nebudete litovat.

 

Témata: palety, paleta, euro paleta, výkup palet ihned, výkup palet | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300