EKG CardioVision – komfortní přístroj s ostrým dipslejem

EKG CardioVision
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 12.6.2017 | Zdraví

Praha (Pressweb) - S prudkým rozvojem elektroniky vzrůstá i kvalita EKG přístrojů, které slouží k vyšetření srdeční činnosti. Jsou komfortnější, barevné displeje zajišťují jasnější obraz, zpřesňuje se interpretace křivek i využití s dalšími programy. Jedním z nejmodernějších přírůstků do rodiny EKG přístrojů je EKG CardioVision. Na první pohled překvapí svojí jednoduchostí i škálou využití. EKG CardioVision je 12svodový přístroj s barevným přehledným displejem, který umožňuje hodnotit křivky přímo při zobrazení. Záznam srdeční činnosti lze samozřejmě také tisknout či ukládat do databáze.

EKG CardioVision pracuje bezdrátově

EKG CardioVision je zařízení nové generace. Jde o lehký přístroj, který má na ložné ploše nesmekavý materiál, jenž zabraňuje, aby se přístroj sesmekl ze stolu. Dobře se drží v ruce, což ocení lékaři a zdravotníci při práci v terénu. Zobrazení je velmi ostré a lze je dobře číst i při vysoké intenzitě světla. EKG CardioVision komunikuje s dalšími elektronickými přístroji bezdrátově a lze je snadno připojit k nemocniční síti a propojit ho s ambulantními programy. Předností je jednoduché ovládání bez zbytečného klikání.  

Velká nabídka přístrojů EKG společnosti SEIVA

Společnost SEIVA vyrábí lékařské přístroje a zejména EKG přístroje už od roku 1993. V nabídce jsou klidové EKG, zátěžové EKG, holtery EKG, holtery na měření krevního tlaku, ergometry, běhací pásy, ale také EKG pro veterináře či ultrazvuky a defibrilátory. EKG CardioVision je určen pro měření klidového EKG, stejně jako Seiva Praktik Wireless či Seiva Praktik USB. Kardiologické kliniky spíše využijí špičkový přístroj Seiva CardioTouch, který je na vozíku, má velký barevný displej a dotykové ovládání. Záznamy srdeční činnosti pacientů se tisknou na integrovanou laserovou tiskárnu. 

 

Témata: EKG CardioVision, EKG, EKG přístroje, měření tlaku, měření EKG | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300