Cloud servery – vysoce flexibilní a výkonné

Cloud servery
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 12.6.2017 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Rozšiřovat oddělení IT stojí vždycky peníze, a to nejen na pořízení hardware, ale i na software a administrátory. Přitom na vylepšení IT vybavení a modernizaci systému můžete čekat i měsíce. Ale jde to i jinak. Řešením jsou cloud servery. Fungují na principu sdílení hardware, přičemž vlastní aplikace, databáze i interní síť je bezpečně oddělena od jiné. Navíc cloud servery jsou velmi flexibilní, protože reagují na vaši potřebu datového toku. Pokud je nízká, stačí využít jen malou kapacitu serveru, pokud se náhle zvýší, systém najde prostor v jiné části cloudu. Cloud servery umí využívat vzájemnou kapacitu, ale vaše data jsou zabezpečena. 

Cloud servery – platíte jen to, co využijete

Cloud servery – to je vlastně pronájem serverů s rozšířenou možností využití. Touto formou lze volit dedikované servery nebo managed servery. Tedy pronajmout si jen část služby nebo ji maximalizovat. V minulých letech se mohlo stát, že virtuální servery nebyly tak výkonné, protože se o část hardware musely dělit. Dnes už to neplatí, virtuální servery využívají kapacitu nejvýkonnějších cloud zařízení. Tyto cloud servery mají spolehlivost 99,99 % a jsou velmi efektivní. Zákazníci platí přesně za to, co skutečně využívají.

Pronájem serverů šetří vaše finance

Cloud servery vám vyřeší starosti s investicemi. V moderních datových centrech fungují vysoce výkonné servery, které se dokáží spojovat či nahrazovat, pokud nějaká část zastará či selže. Sofistikované systémy poskytnou vždy dostatečný prostor pro vaši zvýšenou potřebu, pružně reaguje také cena. Proč platit využívání celého serveru, když vaše potřeb je v určitou dobu nízká? To všechno umí cloud servery. Je to krok kupředu, který zlevňuje hosting. Například firma VSHosting poskytuje balíčky služeb pro malé firmy, velké internetové portály, e-shopy, platební systémy i globální internetové projekty.

 

Témata: cloud servery, cloud server, datové centrum, server | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300