Firstbaby: Zajímavé čtení pro těhulky a maminky

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 12.6.2017 | Média, marketing

Nový online magazín firstbaby.cz je určený pro všechny těhulky, maminky, ale i ženy, které těhotenství plánují. Tento magazín patří do konceptu online magazínů Firstmagazines, mezi které mimo tento patří i magazíny Firsthome, Firstwoman a Firstman.

Proč číst Firstbaby

V magazínu Vás čekají kategorie Těhotenství a porod, kde naleznete články o průběhu těhotenství, objasnění otázek, na které se kde jaká toulka bojí zeptat, přehled jednotlivých týdnů těhotenství, informace o průběhu porodu a mnoho dalšího. V kategorii Děťátko je na světě, jak název sám napovídá, čekají články o tom, co se děje, když se miminko narodí, jak probíhá jeho vývoj, ale i nejrůznější tipy na to, jak uspat ukřičené dítě, jak se správně stravovat v období kojení, ale i objasnění záhady, kterou je novorozenecká žloutenka. Dále je pro Vás připravena kategorie Jídelníček, která je receptů a informací o potravinách. V kategorii Zdraví a sport si budete moci přečíst o tom, jak zapojit zdravá jídla do života Vašeho dítěte, proč je dobré cvičit jógu, jak zpevnit postavu a mnoho dalšího. A na závěr nesmíme zapomenout na kategorii Pro děti, kde najdeme různé rady, jak vybrat kočárek, dudlík nebo jak si poradit s výukou lyžování.

Články jsou velmi zajímavé, poutavé a ze života. Jsou psány lidskou formou a cíleny konkrétně na maminky a budoucí maminky. Díky článkům v tomto magazínu snad dostanou odpovědi na všechny nejasnosti a otázky, které se báli zeptat. Magazín pro maminky je navíc pravidelně aktualizován a obohacován o zajímavé články z běžného života žen.

Chcete zde publikovat?

Pokud Vás tento magazín nebo celý projekt Firstmagazines zaujal, neváhejte zkontaktovat redakci jednoduše za pomoci formuláře nebo na email a začněte pravidelně publikovat své články z této oblasti v moderním magazínu Firstbaby. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 737 393 667
Obrázek uživatele MediaUp Agency s.r.o.
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667