Krbová kamna nezatíží Vaši peněženku

Nebojte se krbová kamna nezatíží Vaši peněženku
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 12.6.2015 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Přemýšlíte, jak vytopit domácnost při chladných večerech, ale zároveň nechcete zatížit Vaši peněženku? Chcete mít opravdový oheň v obývacím pokoji a nasávat tak tu krásnou a romantickou atmosféru i u Vás doma? Chcete si každý večer jako rodina posedět u kamen s ohněm a povídat si, co všechno se Vám za celý den povedlo? Pak jsou pro Vás krbová kamna jako dělaná. Nejenže spolehlivě vyhřejí Vaši domácnost, ale zároveň nezatíží Vaši peněženku. Vytápět se dá totiž pomocí dřeva, pelet i uhlí a je jen na Vás, jakou variantu zvolíte. Buďte i Vy nezávislí na dodávkách plynu a teplovodních sítích. Vytápějte si podle svého gusta s krbovými kamny (jejich tepelná účinnost může dosáhnout až 85 %)!

Pokud přemýšlíte, jaká krbová kamna zakoupit a to ať už s výměníkem či bez něj, navštivte internetový obchod KKK-Zlin.cz. Zde naleznete například velice kvalitní krbová kamna značky Haas+Sohn. Kamna od této značky se umisťují v oblíbenosti a kvalitě na předních příčkách a není se čemu divit. Je to totiž již dvacet let, co se krbová kamna této značky začala vyrábět. Značka Haas+Sohn se řídí jednoduchou filozofií, která říká, že nejlepší je nabízet kvalitní výrobky za příznivou cenu, poskytnout perfektní zákaznický servis a nabídnou širokou prodejní síť odborných prodejců. Díky tomu přízeň zákazníků stoupá a spolu s ní i kvalita výrobků a služeb.

Jelikož majitelé internetového obchodu KKK-Zlin.cz vědí, jak udělat svým zákazníkům radost, připravili si pro ně ještě slevu pět procent na krbová kamna Orsted zmíněné značky Haas+Sohn. Vytápěcí schopnost tohoto model je 50 – 160 m3 a jmenovitý výkon je 2,9 – 8,7 kW. Jako palivo poslouží dřevo, ekobrikety či uhelné brikety. V případě zájmu si je můžete prohlédnout v kamenné prodejně obchodu KKK-Zlin.cz. Tak na co ještě čekáte?

Témata: krbová kamna, kamna, krby, krbové nářadí | Region: Zlínský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300