Kompletní realitní servis v Praze a okolí od zkušené realitní kanceláře

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 12.5.2023 | Reality, bydlení

Praha a okolí je ve všech oblastech podnikání a obchodu víceméně velice specifickou oblastí, která patří mezi nejobtížnější v našich podmínkách. A pokud se bavíme o samotném realitním trhu, tak zde tato podmínka platí úplně stejně, jako kdekoliv jinde.

Dnešní realitní trh je ve všech ohledech nasycený a pohybuje se v něm celé množství investorů a developerů, kteří dnes a denně přinášejí další možnosti. I proto se tak vyplatí mít schopné partnery, kteří pomohou s orientací a bojem v takovém prostředí.

Více jak čtvrt století zkušeností s realitami

Naše společnost existuje už více jak čtvrt stolení a na prostředí realit v Praze a okolí jsme rozhodně jedněmi z největších dostupných expertů vůbec. Díky tomu tak můžete počítat s tím, že jsme schopni nabídnout výhody, jaké kterákoliv jiná realitní kancelář.

V rámci happyhouserentals.com tak neposkytujeme jenom základní služby typu prodejů a nákupů nemovitostí, ale dokonce i celou řadu velice oblíbených doplňkových služeb. Mezi nimi najdete podporu pro investiční nemovitosti, ale také velice oblíbenou a hojně užívanou správu nemovitostí pro různé kategorie staveb.

Podpora pro provozovatele nemovitostí

Mezi nejlepší možnosti pro provozovatele nemovitostí patří právě již zmíněná správa nemovitostí jako taková. Jedná se o moderní službu, která je šitá na míru konkrétním nemovitostem a provozovatelům. Z připravených balíčků si můžete některé služby odejmout a přidat tak, aby správa nemovitostí vždy vyhovovala vašim požadavkům. Vedle toho navíc můžete počítat s tím, že se tak mění i cena, která je dynamicky spjatá právě s rozsahem poskytování služeb jako takových. Pokud se tak bojíte dostupnosti, tak v případě této služby nemáte sebemenší důvod o jakékoliv obavy díky dynamickému stanovení cen.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667