Správa nemovitostí díky naší kanceláři již neznamená problémy a obavy!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 12.5.2023 | Reality, bydlení

Správa a pronajímání nemovitostí je všeobecně považováno za příjemný způsob podnikání s jasnými výdělky. To je sice pravda, ale na druhé straně vám každý zkušený pronajímatel také poví, jak moc velká a nečekaná rizika se kolem těchto služeb také mohou otáčet.

Z toho důvodu jsou tak jednotlivé oblasti velice rizikové. Naše realitní kancelář ale nabízí jak majitelům nemovitostí, tak i developerům nebo investorům a správcům unikátní možnost, jak se těch největších strašáků zbavit ještě dnes.

Co je to správa nemovitostí?

Jedná se o službu, kterou poskytuje naše kanceláře happyhouserentals.com. V rámci služby dochází k tomu, že se nemovitost na základě plných mocí a přesně zformulovaných dohod dostává pod správu naší realitní kanceláře.

V rámci této správy tak řešíme problémy, které jsou spojeny s jejím každodenním poskytováním. Zcela typicky jde například o problémy s obsazením nemovitosti, komunikaci s klienty a vybírání nájemného, ale dokonce i takové nepříjemnosti jako je hlídání technologického stavu a mnohé další. Vše přitom má společný hlavně jeden rys. A tím rysem je fakt, že jsou tyto oblasti bezkonkurenčně nejtěžší a nejrizikovější pro kteréhokoliv pronajímatele.

Vhodná pro opravdu každou nemovitost

Unikátem, kterým je správa nemovitostí v našem pojetí, je možnost ji stoprocentně přizpůsobit pro potřeby konkrétních nemovitostí. Díky tomu tak můžete celou službu užívat s tím, že se nemusíte nutně bát o to, abyste využili celý její potenciál nebo vám naopak důležité součásti nechyběly. Ke všemu se totiž přistupuje tak, že je správa nemovitostí spíše balíčkem dílčích služeb. Tento balíček se může upravovat podle toho, co pro vás bude nejaktuálnější a nejdůležitější. A s ním pochopitelně také cena služby jako takové.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667