Pomůžeme s nákupem, prodejem i provozem činžovních domů v Praze a okolí

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 12.5.2023 | Reality, bydlení

Činžovní domy jsou rozhodně jednou z velice specifických kategorií nemovitostí. Jedná se o druh nemovitosti, která je na jedné straně stoprocentně nemovitostí investiční, ale na druhé straně přitom také může být předmětem i pro menší podnikatele a investory.

Jejich pozice na trhu je navíc o to silnější, že o ubytování v těchto nemovitostech panuje všeobecně velký zájem. V rámci dnešního článku vám tak představíme možnosti podpory, které můžete na realitním trhu v rámci činžovních domů získat právě od nás.

Prodeje a nákupy za opravdu reálné ceny

Jednou ze specifikací Prahy jako trhu je rozhodně stanovení cen, které je zde extrémně náročné. Najdeme totiž nemalé množství okolností, které dohromady dávají celou cenu, ale přitom nemusí být ani zdaleka být patrné na první pohled.

Naše společnost happyhouserentals.com se specializuje na prodeje a nákupy nemovitostí v Praze a jejím okolí. Díky tomu tak máme v rámci našich zkušeností zmapováno, které oblasti a které vlastnosti nemovitostí jsou zásadní pro jejich cenu. A dokážeme vám tak navrhnout nejen ideální cenu k prodeji vaší nemovitosti, ale stejně tak vám najdeme i správnou kupní cenu.

Správa činžovních domů vám pomůže

Provoz samotného činžovního domu není nic jednoduchého už jenom kvůli tomu, o jak rozsáhlou nemovitost se ve své podstatě jedná. Naše správa nemovitostí ale počítá i se speciálními balíčky služeb, které jsou šité na míru právě provozu činžovních domů jako takových. Díky tomu tak můžete provozovat činžovní domy, aniž byste se měli bát nejčastějších problémů, nebo měli mít starosti s komunikací a obsazení klienty. Vše za vás totiž dokáže naše správa nemovitostí jednoduše zařídit a pro vás tak bude celé provozování nemovitosti mnohem jednodušší a příjemnější.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667