Správa drobných nemovitostí a bytů pro majitele i podnikatele

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 12.5.2023 | Reality, bydlení

Máte ve vlastnictví byt, který se chystáte dlouhodobě pronajímat? Nebo jste dokonce podnikatel, co takových bytů vlastní rovnou několik a střetává se na denní bázi s problémy? Pak jste sortou klientů, pro které se zrovna naše služba správy nemovitostí může stát tou ideální.

Nabízí totiž celou řadu dílčích vlastností, které vám pomohou v samotném řešení komplikací, které jsou spojeny s provozováním a pronajímáním různých nemovitostí. A drobné nemovitosti včetně bytů do této kategorie rozhodně patří.

Zkušená kancelář s praxí v Praze a okolí

Naše společnost happyhouse-sprava.cz rozhodně není žádnou novinkou na trhu. Zcela naopak je tomu již více jak pětadvacet let zkušeností, které můžeme svým klientům nabídnout. Byli jsme při přerodu realitních kanceláří do dnešní podoby a díky tomu tak dokážeme i přes dlouhou existenci nabízet velice aktuální a kvalitní služby.

Vedle samotných základních služeb v podobě prodejů a nákupů nemovitostí vám nabízíme právě i samotnou správ nemovitostí. Ta je specifická tím, že je určena pro provozovatele nemovitostí a jejich vlastníky. Má přitom zásadní účel, a to ochranu přes problémy a ztrátami na všech frontách.

Správa nemovitostí je vám k dispozici

Pro majitele i provozovatele bytů je správa nemovitostí ideální službou v tom, jak ochránit vaše podnikání před problémy na každodenní bázi. Z toho důvodu vám tak dokáže správa nemovitostí nabídnout velice komplexní rozsah dílčích služeb. Ty se pohybují nejen v samotné oblasti provozování nemovitosti, ale také v oblasti řešení problémů, které během toho mohou vzniknout každým dnem. Typickým příkladem je havarijní služba a hlídání technického stavu, ale také právní zastoupení a pomoc v případě neplnění podmínek ubytování a závazků ze strany vašich zákazníků.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667