Správa činžovních domů, která vám uleví od každodenních potíží

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 12.5.2023 | Reality, bydlení

Pronajímání nemovitostí je vždy aktivitou, která je příjemná, pokud vše jde v pořádku, ale stejně tak se může zvrtnout v celou řadu opravdu nepříjemných situací. A čím větší taková nemovitost je, tak tím větší jsou bohužel i možná rizika, která z jejího pronajímání plynou.

Činžovní domy jsou přitom svojí specifikací i využitím specifickou součástí realitního trhu. Pro pronajímatele tak nejsou ani zdaleka tak jednoduchou záležitostí. Naše služby vám přitom dokáží nabídnout řešení, které vám od největších problémů jednou provždy uleví.

Realitní kancelář se zaměřením na správu

Pro většinu realitních kanceláří je tou nejběžnější aktivitou prodej a nákup nemovitostí. V našem případě vám ale dokážeme nabídnout ještě mnohem více, než jsou samotné transakce v rámci realit. Naše společnost happyhouse-sprava.cz se specializuje na pomocné realitní služby, jejichž pomyslným vrcholem je poskytování samotné správy nemovitostí.

Ta je velice specifickou službou pro každou nemovitost a osobu, která ji využívá díky možnostem úpravy na konkrétní podobu. A právě pro činžovní domy se bavíme o jedné z těch nejindividuálnějších možných složení, kterých tato společnost může nabývat.

Pomoc se správnou činžovních domů

Činžovní domy jsou hlavně v Praze a okolí, kde naše společnost působí, velice důležitou součástí trhu. Jedná se o velice oblíbené investiční nemovitosti, které ale zároveň dokáží nabídnout dostatek ubytovacích kapacit pro většinu lidí. A přesně proto je tak správa nemovitostí s podobou pro činžovní domy hojně užívaná. Využít ji může jak samotný majitel nemovitosti, tak i bytové družstvo, investor či developer stojící za jejím provozem. Celý rozsah služby je přitom, jak již bylo zmíněno, otázkou naší domluvy a může se lišit podle vašich specifických potřeb.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667