Nádrže na dešťovou vodu jen za zlomek ceny díky poskytovaným dotacím

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 12.5.2023 | Služby

Přemýšlíte nad tím, jak vyřešíte svůj každoroční problém s nedostatkem užitkové vody na pozemku? Nebo máte zahradu, kde se pravidelně studna dostane na suchý bod, a přitom vám zbývá ještě pár horkých letních měsíců?

Pak nejste vůbec jediní a zcela naopak patříte mezi spoustu lidí, které tento problém trápí. Jenže problém má opravdu unikátní a kvalitní řešení, na které se můžete spolehnout. A tím není nic jiného, než moderní nádrž na dešťovou vodu se všemi svými výhodami!

Nádrže, které vám vyjdou ve všem vstříc

Nádrže na dešťovou vodu přitom nejsou vyráběny jen v několika variantách, ale možností jsou rovnou celé desítky. Podle vašich potřeb od velikosti, přes přídavné systémy po tvary nádrží můžete vybírat to, co bude pro váš pozemek tou nejlepší možností.

 V rámci našeho internetového obchodu destovky.cz se navíc můžete těšit také na velký výběr příslušenství a komponent, které společně s nádržemi tvoří celý systém jako takový. Pokud tak máte specifické požadavky, potřebujete dostatečný prostor na svádění vody nebo další potřeby, jsme vám schopni vyjít vstříc. S celým výběrem a sestavením systému vám navíc dokáže pomoci profesionální asistent.

Poskytnutí dotace dešťovka

Jak firmy, tak i běžné fyzické osoby mohou využívat financování systému prostřednictvím dotace dešťovka. Jedná se o program z ministerstva místního rozvoje, který se řadí do celé řady dotací pro podporu zelených technologií a energetické soběstačnosti.

Naše společnost vám přitom v rámci dotace dešťovka dokáže poskytnout pomoc především v tom ohledu, že dokážeme kompletně vyřešit podání a průběh dotačního návrhu samotného. Díky tomu se tak nemusíte bát o jeho poskytnutí, protože máme příjemnou úspěšnost více jak pětadevadesát procent poskytnutí dotace.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667