Přihlašte se na 4. díl z cyklu webinářů Budujeme kybernetickou ochranu

Zadavatel: Novicom, s.r.o. | 12.5.2021 | Telekomunikace, IT

Český IT výrobce, aktivní zejména na poli kybernetické bezpečnosti a network managementu, Vás zve na již 4. díl z cyklu bezplatných Novicom webinářů na téma “Budujeme kybernetickou ochranu“. Tento čtvrtý díl bude zaměřen na připojení k externímu bezpečnostnímu dohledu. Webinář je zdarma a koná se 27. května 2021 od 10 do 11 hodin.

V předchozích dílech jste mohli vidět, jak řešení Novicomu pomáhají zákazníkům zavést pořádek a efektivitu v řízení síťových služeb, s visibilitou asetů v návaznosti na business služby a rovněž pokročilou práci s logy včetně snadného vyhledávání bezpečnostních událostí. Seznámili jste se s tím, jak tento sofistikovaný přístup připravuje zákazníky na externí bezpečnostní dohled, jako nákladově reálnou formu zajištění kybernetické bezpečnosti.

V nadcházejícím 4. díle se na bezpečnost podíváme z druhé strany, pohledem poskytovatele SOC služeb (Security Operation Center), který s Novicomem sdílí vizi budování aktivního SOCu. Bude vám představen rozsah služeb a to, jak řešení Novicomu ovlivňují katalog služeb SOC poskytovatele.

Program webináře:

  • Využití Novicom řešení pro budování nákladově efektivní kybernetické bezpečnosti a řešení pro oblast aktivního SOCu
  • Přehled SOC služeb v České republice
  • Trendy při budování SOCů
  • Představení příkladu aktivního SOCu – Visitech SOC365
  • Pohled z druhé strany – výhody využití řešení Novicomu pro rychlý onboarding klientů SOCu a rozšiřování katalogu SOC služeb
  • Prostor pro dotazy účastníků

Webinář je zdarma a proběhne ve čtvrtek 27. 5. 2021 od 10:00 do 11:00 hod.

ZDARMA REGISTRACE NA WEBINÁŘ: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6ykROwGlMDazaII_pPPknHSIrtL4L...

V rámci webináře se seznámíte s přínosem řešení Novicomu pro budování aktivní kybernetické ochrany, která podporuje koncept Aktivní SOC. Uvidíte, jak lze tohoto modelu dosáhnout a udržet si schopnost nepřetržité kybernetické ochrany.

Novicom se snaží postupně rozšiřovat své produktové portfolio tak, aby byl schopen naplnit svoji vizi Aktivního SOCu. Klíčovými produkty Novicomu jsou ADDNET, BVS a ELISA. Novicom ADDNET pro efektivní správu síťových služeb a řízení přístupu do sítě, společně s řešením Novicom BVS pro vizualizaci síťových zařízení včetně jejich návaznosti na business procesy, a nástrojem Novicom ELISA pro sběr a vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí, tvoří unikátní portfolio, které připravuje zákazníky k rychlému a bezproblémovému připojení ke službě SOC.

Tip: Pokud jste nestihli předchozí webináře Novicomu, nebo si je chcete připomenout, můžete se podívat na záznamy webinářů na Novicom YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCAf5d0lLmBazfNIHk0CEUow

 

Témata: Novicom, cyber security, network management, SOC, Security Operation Center, bezpečnostní dohledové centrum

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Novicom, s.r.o.

Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Kontaktní osoba: Sylva Šavlová
Marketing & PR Manager
sylva.savlova@novicom.cz
Obrázek uživatele Novicom
Novicom, s.r.o. je český výrobce nástrojů pro síťovou správu, monitoring a bezpečnost. Díky vlastním technologiím dosahuje nadstandardní bezpečnosti a provozní spolehlivosti, a to i v rozsáhlých distribuovaných sítích. Novicom působí již od roku 1994 na IT trhu a orientuje se na střední a velké... vice ›
Novicom, s.r.o.
Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Česká republika
info@novicom.cz
Tel: +420 271 777 231