Lešení haki je variabilní a lehce přenosné

Lešení haki je variabilní a lehce přenosné
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 12.5.2019 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Zajímáte se o lehce přenosné a variabilní lešení s více moduly pro různé stavební práce? Zvolte lešení haki. V současné době jde zřejmě o nejvíce používanou konstrukci pro práci ve výškách. Zákazníci na něm oceňují zejména kvalitní provedení, snadnou montáž a demontáž. Využívané je zejména pro zhotovení a nátěry fasád. Základní pole lešení haki má rozměry 1,25 x 3,05 m s výškou patra 2,04 m. Jednotlivá pole lze samozřejmě spojovat a také zvyšovat patra. Existuje základní sada lešení, která má pohledovou plochu 400 metrů čtverečných, malá sada  s 200 a mini sada se 100 čtverečnými metry.

Lešení haki má i pojízdnou verzi

Lešení haki se skládá ze sloupků, příčníků, podélníků, zábradlí, podlážek, patek a úhlopříčného zpevnění. Pojízdné lešení haki má podvozek, který nepřesahuje půdorys základního modulu fasádního lešení e je pro všechny typy haki univerzální. Součástí podvozky jsou výsuvné jednokolky s brzdícím systémem. Tuto mobilní verzi lze spojit s dalšími podvozky a vytvořit tak širší pracovní plochu a stabilnější konstrukci. Nejvýše lze tuto pojízdnou konstrukci postavit do pracovní výšky 14,5 metru. Pro pohodlný a bezpečný pohyb osob při výstupu na lešení lze postavit schodišťová lešení se žebříky.

Lešení haki si lze vypůjčit

Lešení haki si nemusíte hned kupovat, když nejste přesvědčeni, že jde o ideální konstrukci nebo, když nepočítáte s jeho pravidelným používáním. Lze si ho vypůjčit například u firmy Promal z Jílového u Prahy. Půjčení tohoto lešení má své výhody. Máte jistotu, že všechny díly budou v pořádku, můžete zvolit jen takový modul, který budete potřebovat, a na požádání vám pracovníci firmy konstrukci na místě smontují, a také demontují. Můžete si vybrat konstrukci pro fasády, pojízdné lešení, schodišťové věže, díly pro jeviště, rampy a tribuny či lešenářskou kozu pro práci v interiérech. Lešení haki je skutečně univerzální pomůckou pro stavební práce.

 

Témata: haki, lešení Haki, půjčovna lešení, prodej lešení haki | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300