Proč studovat MBA? Důvodů je víc než dost

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 12.4.2016 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) Chcete-li se prosadit ve vrcholovém managementu, počítejte s tím, že si nevystačíte pouze s vysokoškolským titulem. Zaměstnavatelé kladou důraz také na praktické znalosti, které můžete získat studiem MBA. Po absolvování prestižního programu budete mít za jménem uznávaný titul a vaše hodnota na trhu práce půjde výrazně nahoru.

Mít za sebou českou nebo zahraniční univerzitu již není benefit, ale spíše standard. Navíc, teoretické znalosti nejsou garancí skvělých manažerských dovedností. Jenomže kde získat adekvátní praxi, když jste doposud nezastávali významnou řídící funkci? Řešením je zmíněné postgraduální studium MBA. Ideální je samozřejmě kombinace obojího – předchozí pracovní zkušenosti a titul MBA.

Studium MBA vedou odborníci a profesionálové s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Toho jsou si zaměstnavatelé vědomi, a proto rádi obsazují řídící pozice uchazeči s titulem MBA. Vzdělání však ocení i jiná cílová skupina – podnikatelé a manažeři, kteří si chtějí rozšířit obzory a získat jiný úhel pohledu na řešení problémů a zásadní rozhodnutí. K dalším přínosům studia patří navázání zajímavých kontaktů.

Klíčový je výběr té správné instituce. V současné době v České republice působí množství škol, ale jen některé nabízí skutečně kvalitní vzdělání. K nejprestižnějším patří Business Institut EDU a.s., kde se můžete přihlásit na programy BBA, MBA, LLM i DBA (doktorský program).

Jádro Business Institut tvoří profesionální tým lektorů, jejichž prioritou je promítání teoretických znalostí do praktické roviny. Unikátní kombinovaná forma vzdělání ve spojení s e-learningem je populární na celém světě a vám umožní studium i v případě velkého pracovního vytížení.

O kvalitě studia MBA na Business Institutu hovoří zvučné reference. Absolventi nedají na programy dopustit a doporučují je každému, kdo se chce nadále vzdělávat a zařadit se mezi manažerskou špičku.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.