Sparta udělá se Slavií v derby krátký proces

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 12.4.2014 | Sport, volný čas, zábava
Bývalý reprezentant Jan Koller očekává vítězství Sparty
Autor fotografie:
Unibet

Praha (Pressweb) - Kouzlo derby je v nenávratnu, Sparta by si měla se Slavií pohrát jako kočka s myší. Naznačují to kurzy bookmakerů sázkové kanceláře Unibet, které stavějí borce z Letné do pozice jasného vítěze. 

Sparta je vysokým favoritem v kurzu 1,38, naproti tomu eventuální neočekávaný úspěch Slavie by přinesl sedminásobek vkladu a případný nerozhodný výsledek se vyplácí v kurzu 4,50.Pravděpodobnější než jakýkoliv bodový zisk Slavie (neprohra - 2,75) je podle bookmakerů výhra Sparty o dva a více gólů, kterou Unibet vypsal v kurzu 2,8.

„Stará fotbalová moudrost říká, že favorit v derby nevyhrává a i ta pražská v minulosti byla vyrovnaná, ale tentokrát žádné drama neočekáváme. Sparta jede na titul, a ač to někdy nevypadá, pravidelně se dopracovává ke třem bodům. Naproti tomu Slavii zjevně léčba trenérem Pastoorem nevychází a její herní projev byl v posledních zápasech poměrně tristní,“ hodnotí šance pražských S marketingový manažer Unibetu Milan Klemš.

Kurzy Unibetu předpokládají, že zápas bude spíš útočnější (kurz na tři a více gólů činí 1,83) a Sparta by měla získat vedení už během prvního poločasu, když kurz na její vedení po 45 minutách činí 1,94.

A co čeká bývalý reprezentant Jan Koller? Sparta : Slavia 1-0. „Sparta je velký favorit, i když to nebude jednoznačný zápas. Jak to u derby bývá, tak Sparta těsně zvítězí. Rozhodne její lepší a zkušenější kádr,“ vysvětluje.

Všechny kurzy na derby najdete na https://cz.unibet.com/betting#/event/1001992907

Témata: fotbal, Sparta, Slavia, Unibet | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024