Pronajímejte kanceláře s minimálním rizikem

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 11.2.2020 | Reality, bydlení

Mezi mnohé z oblíbených investičních příležitostí patří stále populárnější nemovitosti. Cena nemovitostí při koupi i pronájmu neustále stoupá a především v největších republikových městech se stále zmenšuje počet volných jednotek. Už dlouhodobě tak spadá mezi nejvýhodnější možnosti investic právě nemovitost.

Kancelářských prostorů v Praze ubývá

Mimo obytných prostorů je pochopitelně velice velký zájem i o prostory užitkové. Sorta prostorů označovaných jako kancelářské přitom ve velkých městech neustále stoupá na ceně. Důvod je zcela jednoduchý. Kapacita vyhovujících prostorů je omezená a víceméně již vyčerpaná, zatím co stavba nových trvá dlouho a nese s sebou vleklé náklady. Nebude tak překvapivým číslem ani přibližně 8% nárůst v nájemních cenách.

Najít užitkové prostory ke koupi i tak není problém. Naopak v případě koupě se kancelářské prostory stále nabízejí ve větších počtech. Ale i v případě, že takový prostor konečně vlastníte, nemáte zdaleka vyhráno. Najít vhodné a kvalitní nájemce pro dlouhodobou spolupráci je minimálně stejně složité, jako výběr té správné nemovitosti. Čím dál tím častěji se lidé pochopitelně obracejí na společnosti věnující se správě nemovitostí jako například happyhouse-sprava.cz.

Správa nemovitostí jako jednoduchá pomoc

Při velkém výčtu problémů tak přichází možnost obrátit se na společnosti zabývající se správou nemovitostí. Je víceméně jedno zdali se zajímáte o správu bytů, správu domů či celých nemovitostí. Pochopitelně se jedná o placené služby, které vám dokážou ušetřit mnohé starosti a v konečném důsledku se vám investice zajisté vyplatí. Správa nemovitostí nezodpovídá pouze za stav a údržbu vaší nemovitosti, ale rovněž za její využití. Pokud tedy bude mít problémy s obsazením, není to váš problém.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667