Bezpečnost pro profesionály i kutily

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 11.2.2020 | Průmysl, energetika

Profesionální pracovníci i kutilové by vždy měli dávat pozor především na svojí bezpečnost. Je zcela jedno zdali pracujete se dřevem, kovem, na zahradě či zrovna malujete pokoje. U řemesla platí, že nebezpečí číhá na každém rohu a pouze připravení mají štěstí. Pracovní oděvy i pracovní obuv navíc zdaleka nejsou nedostupným zbožím a díky široké nabídce podle potřeb cílových zákazníků poskytují nejen mnoho možností, ale zároveň široké cenové rozhraní podle možností klienta.

Nepodceňujte základní pracovní oděvy

Naprostým základem kvalitního řemeslníka jsou správné pracovní oděvy a pracovní obuv. Obojí je na takové úrovni, že kvalita zabezpečení jde ruku v ruce s komfortem a designem. Nemusíte se tak bát starých montérek z té nejnepříjemnější tkaniny anebo ostudy jakmile vyjdete na veřejnost. Nejnovější modely tak splňují i ty nejobtížnější požadavky svých klientů z řad řemeslných odborníků. Internetové obchody jako rucedozadu.cz vám navíc nabídnou velice rozsáhlý sortiment od nejlepších světových výrobců pracovních oděvů.

Neopomeňte pracovní obuv a doplňky

Pracovní obuv bývá často opomíjenou součástí. Řemeslníci si běžně na svojí praxi berou obnošenou sportovní nebo civilní obuv, kterou mají, jak rádi říkají "na dotrhání". V tom ale často dělají chybu, kterou mohou odnést nejen svým pohodlím, ale i zdravím. Pracovní obuv má stejně významné zabezpečení jako pracovní oděvy a v mnoha profesích je dokonce i mnohem důležitější mít kvalitní obuv se specifickými prvky, než oděv. Ruku v ruce s pracovními oděvy a pracovní obuví se nikdy nezapomeňte vybavit i bezpečnostními prvky a doplňky. Rukavice vás ochrání před zraněním i bolestivých opotřebením rukou a doplňky jako ochrana sluchu, či zraku mohou být u mnohých profesí naprosto nezbytné.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667