Show Jana Krause - 14. 2. 2014: hosté

Zadavatel: FTV Prima, spol. s r.o. | 12.2.2014 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - Fotbalista Tomáš Řepka, herečka Petra Polnišová a špičkový vývojář David Vávra se představí v Show Jana Krause.

Premiéru dalšího dílu čtvrté série Show Jana Krause uvidíte v pátek 14. února ve 22.15 na Primě.

Tomáš Řepka – skvělý český fotbalista, nejlepší fotbalový obránce. Ke své druhé knize, která brzy vyjde, říká – „Poprvé se vyjadřuji k tomu, k čemu jsem se nevyjádřil dřív. Možná, že se tam pár lidí najde, možná, že se dokonce chytnou za rypák. I když, popravdě řečeno, v to moc nedoufám!“

Petra Polnišová – slovenská herečka, komička, skvělá improvizátorka, která mj. zářila ve slovenské show Partička. Petra se po mateřské vrací k herecké profesi a momentálně je k vidění např. v novém improvizačním projektu Kukátko, na němž se podílejí tvůrci někdejší úspěšné televizní show Partička. Charismatická herečka po studiu na VŠMU působila ve Spojeném království, dva roky hrála také v milánském divadle. Po návratu na Slovensko se stala jednou z klíčových postav divadla GUnaGU v Bratislavě. Působí v Divadle L+S atd. Je mámou dvou dětí a se svou rodinou žije střídavě na Slovensku a ve Francii, odkud pochází její partner.

David Vávra – špičkový vývojář systému android, který je zaměstnaný v předním českém vývojářském studiu. Nyní testuje převratnou novinku v informačních technologiích a vytváří pro ně další aplikace.

Témata: Show Jana Krause, Tomáš Řepka, Petra Polnišová | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

FTV Prima, spol. s r.o.

Na Žertvách 24
180 00 Praha 8 - Libeň
Kontaktní osoba: Jiří Haramul
Vedoucí komunikace a PR
jiri.haramul@iprima.cz
Obrázek uživatele FTV Prima
Společnost FTV Prima, spol. s r.o., provozuje celoplošné televizní vysílání programů Prima, Prima COOL, Prima love a Prima ZOOM.Prima digitálně šířeným plnoformátovým programem určeným pro všechny diváky, kteří se chtějí dobře pobavit a u televize si užít tu nejlepší zábavu pro celou rodinu.... vice ›
FTV Prima, spol. s r.o.
Na Žertvách 24
180 00 Praha 8 - Libeň
Česká republika
pr@iprima.cz
Tel: +420 266 700 111