Peletová kamna

Peletová kamna pro váš dům
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 1.2.2016 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Peletová kamna jsou dokonalou kombinací moderní technologie a tradičního řešení vytápění. Abyste netopili pánu bohu do oken, je třeba vyhledávat energetické zdroje s největším poměrem předané energie k energii vyrobené.

Peletová kamna jsou kamna navenek klasické konstrukce s moderním řešením uvnitř. Narozdíl od klasických kamen se v nich netopí uhlím ani dřevem, ale fungují naprosto automaticky a spalují pelety nebo jakoukoliv biomasu.

Výhody peletových kamen

Díky moderní technologii se dá proces spalování biomasy efektivně řídit, takže vytváříte vždy jen tolik tepelné energie, kolik právě potřebujete. Kamna na pelety fungují na bázi samočinného dodávání topné směsi do spalovacího prostoru. Nemusíte proto přikládat, stačí jen zajistit dostatek biomasy v prostoru zásobníku.

Naše peletová kamna vybavujeme i programátorem. Pokud si je pořídíte například na chalupu, odpadnou Vám nepříjemné příjezdy do vymrzlého stavení, protože jste si už při minulém odjezdu nastavili spuštění kamen. Přijedete do příjemně vytopeného.

Ekologické fungování peletových kamen je zároveň fungováním ekonomickým. Peletová kamna se mohou pochlubit skvělým poměrem tepelné energie, předané do vytápěného prostoru, k energii vyrobené. Díky tomu neutíká teplo kouřovodem, ale zůstává tam, kde ho potřebujete.

Peletová kamna bez výměníku

Peletová kamna bez výměníku jsou v našem obchodě vyhledávaným zbožím pro svou kvalitu za výhodnou cenu. S peletovými kamny získáte nejen ekologický, ale i velmi pohodlný a levný způsob vytápění bez starostí.

Přesvědčte se sami o tom, jak skvělé je mít peletová kamna a spojit tak romantický pohled do plamenů s výhodným vytápěním bez starostí se zajišťováním paliva a s přikládáním, bez neustálého odnášení popele a znečišťování domácnosti. Peletová kamna Vám zajistí vysoký komfort vytápění.

 

Témata: peletová kamna, kamna, kamna s výměníkem, kamna bez výměníku | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300