Obytná Auta Praha - specialista na pronájem obytných vozů!

Zadavatel: Janák Karel | 1.2.2016 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - O cestování v obytných automobilech je v současnosti na našem trhu zvýšený zájem. Ne všichni zájemci o tento druh cestování ale mají, nebo chtějí investovat přes milion korun do nákupu nového obytného vozu. Na druhou stranu nechtějí být omezování špatným konstrukčním stavem karavanů z bazaru. Právě proto je v posledních letech stále vyhledávanější službou půjčení obytných automobilů. Společnost Obytná Auta Praha je jedním ze specialistů v tomto oboru.

Co zákazníci vyžadují?

Nároky zákazníků jsou stále větší ve všech oblastech a obytná auta nejsou výjimkou. Zákazníci chtějí cestovat naprosto komfortním způsobem v luxusních, komplexně vybavených obytných vozech, aby si mohli svou dovolenou užít naplno. Stále méně je vyhledávána půjčovna obytných vozů se zastaralou technikou, ale zákazníci vyžadují nové modely obytných vozů podle nejnovějších trendů. Společnost Obytná Auta Praha si je této situace vědoma a ve své nabídce má sice jen 2 vozy, ale v maximální kvalitě.

První vůz je CARADO T 447

Prvním modelem společnosti je vůz CARADO T 447. Obytná auta CARADO pochází z dílny zkušeného německého výrobce Hymer. CARADO T 447 je obytný vůz určený pro 5 osob. Všech 5 osob může pohodlně cestovat i spát. Vozidlo je vybaveno motorovou i nástavbovou automatickou klimatizací, úsporný motor splňuje normy Euro 5, nechybí kompletně vybavená kuchyně s lednicí, sprchový kout, držáky na kola, jídelní kout, TV s DVD. Vše je nové a elegantní. Pro snazší cestování nechybí ani navigace Zenec s databází kempů celé Evropy.

Druhý vůz je Bürstner Ixeo time it745

I druhý vůz z nabídky je polointegrovaným vozem kvalitní německé výroby. Velikost a výbava obou vozů jsou si velmi podobné. Také model Bürstner Ixeo time it745 je určen pro 5 osob a výbavu má stejnou, jako CARADO T 447.

A jak je to s cenou? Cena pronájmu obytných aut je určována na základě dvou faktorů. Prvním je délka půjčení. Čím delší doba zapůjčení automobilu, tím nižší cena za jeden den. Ceny se také liší podle části roku, ve které je vozidlo půjčováno. V hlavní sezoně 15.6 až 16.9, jsou ceny vyšší. Naopak zapůjčením vozidla mimo sezónu můžete ušetřit.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.