Papírové ručníky do zásobníků Katrin

Zadavatel: BEOM.cz | 12.12.2017 | Zdraví
KatrinCz.eu
Autor fotografie:
KatrinCz.eu

Pokud se staráte o veřejně přístupné prostory a samozřejmě tedy i toalety v nich, jistě dbáte na vysokou kvalitu a úroveň hygienických podmínek a čistoty vůbec. Základním produktem na veřejně přístupných toaletách jsou pak neodmyslitelně papírové ručníky do zásobníků, které působí vzhledným dojmem, slibují snadnou údržbu, hygienu na skutečně vysoké úrovni a navíc ekonomickou výhodnost.

Oblíbené druhy papírových ručníků

V našem sortimentu najdete mnoho různých druhů ručníků, které pro Vás máme připravené skladem. Mezi nejoblíbenější jistě patří skládané papírové ručníky do zásobníku, které máme ve velmi výhodných baleních. Zakupovat můžete klasické, systémem ZZ skládané balíčky, tak i velkoobjemová balení vhodná do podniků, kde je možnost výhodné balení uskladnit. Vybírat můžete dále například ručníky v roli, které se taktéž řadí mezi oblíbené. Přímo pro zásobníky Katrin, které jsou k dostání v různých velikostech, nabízíme samozřejmě i různé velikosti těchto ručníků. Díky jednotlivým útržkům se zamezí zbytečnému plýtvání a Vaši zákazníci tak nespotřebují příliš mnoho hygienických potřeb, což jistě oceníte. V neposlední řadě máme v nabídce takzvané papírové ručníky Katrin System, které jsou speciálně navrženy pro tyto jedinečné zásobníky. Díky plastovým úchytkám se zásobník samostatně předá plnou roli namísto prázdné a ručníky jsou tak připraveny k okamžitému použití.

Papírové ručníky do zásobníku ve třech kvalitách

Tak, jako jste u hygienických potřeb značky Katrin zvyklí, samozřejmě i papírové ručníky do zásobníku jsou vyráběny a dodávány ve třech standardních řadách kvality. V oranžové barvě je to ekonomická řada Basic, v červené nejpoužívanější řada Katrin Classic, která se hodí téměř kamkoliv a samozřejmě si na své přijdou i nároční zákazníci, pro které je připravena řada Plus, která se hodí na luxusnější a významná místa. 

Témata: papírové ručníky do zásobníků, papírové ručníky do zásobníku | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz