Homocystein je ukazatelem vašeho zdraví

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 11.11.2018 | Zdraví

Praha (Pressweb) - Dnešní doba je značně uspěchaná, lidé mají špatné návyky stravování a obecně zapomněli na to, jak vypadá skutečný a zdravý život. To se pochopitelně promítá do nejrůznějších fyzických a psychických problémů. Není se potom čemu divit, že většina z nás stárne mnohem rychleji nežli vybraní jedinci.

Pokud se chcete řadit do skupiny občanů s kvalitním životem, pak proto musíte něco udělat. Nastartovat v sobě to správné „zdraví“, které podpoříte spoustou nejrůznějších věcí. Jednou z nich je například to, že si budete hlídat množství některých aminokyselin v těle.

Homocystein je důležitou aminokyselinou

Vaším odrazovým můstkem by se měla stát aminokyselina zvaná homocystein. Ta ve své podstatě vzniká při normálním metabolismu. Její množství těle je takovým pomyslným měřítkem pro to, zda je fyzická schránka v pořádku či nikoliv.

V případě této aminokyseliny je zapotřebí mít v těle její optimální množství. Nevhodný je jak přebytek, tak nedostatek. Na homocystein můžete velice často narazit také v souvislosti s nemocemi krevního oběhu, které na sebe vážou další a další problémy. A to nechce bezpochyby nikdo.

Nebraňte se měření homocysteinu

Jestliže chcete žít normální a zdravý život bez vysokého cholesterolu, tlaku, bolesti kloubů a neustálých únav, začněte právě u měření homocysteinu. Možná právě tento výsledek se pro vás stane zlomovým. V okamžiku, kdy jej budete konzultovat s tím správným specialistou na slovo vzatým, naleznete řešení vašich zdravotních obtíží.

Nepodceňujte homocystein, jehož hodnoty vám mohou dávat nejrůznější varovné signály. Zlepšete kvalitu svého života a zaměřte se na pro vás možná neznámou aminokyselinu, jež má poměrně hodně vypovídající hodnotu. Dejte zelenou tomu nejjednoduššímu ukazateli v lidském těle a změňte svůj životní styl.

Témata: homocystein, měření homocysteinu, Jitka Hořejšová, poradna homocystein | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300