Novicom se bude prezentovat na Future of Cyber konferenci

Zadavatel: Novicom, s.r.o. | 12.10.2018 | Telekomunikace, IT

Ve dnech 17. až 19. října 2018 se v rámci mezinárodního bezpečnostního a obranného projektu FUTURE FORCES FORUM na letňanském výstavišti v Praze uskuteční prestižní konference Future of Cyber 2018 - SMART CYBER DEFENCE Workshops, zaměřená na biometrii, kryptografii a kybernetickou bezpečnost.

Novicom je partnerem Cyber pavilonu a Smart Cyber Defence workshopů. Na konferenci přispěje dvěma workshopy, na kterých bude tématem Vizualizace komunikací IT aktiv, integrovaná síťová správa a řízení přístupu do sítě, jako nezbytné součásti strategie kybernetické ochrany. Workshopy bude provázet obchodní ředitel Novicomu, pan Jindřich Šavel.

Zástupce Novicomu můžete navštívit během celé akce také na Novicom stánku č. 480 – Cyber Pavilon, v hale 4.

Program workshopů naleznete zde: http://www.future-forces-forum.org/events/default/25_future-of-cyber-scd...
 
Future of Cyber konference (FCC) 2018 - SMART CYBER DEFENCE Workshops - je třídenní odborná akce – soubor bezpečnostních workshopů, jako oficiální odborný doprovodný program mezinárodního projektu FUTURE FORCES FORUM, umožňující setkání odborníků a představitelů veřejné sféry, bezpečnostních a ozbrojených složek, diskutovat otázky v oblasti aktuálních i budoucích hrozeb a trendů v oblasti informačních technologií, kybernetické bezpečnosti a obrany. Konference se zúčastní řada významných domácích i zahraničních řečníků a delegátů.
 
Akce bude doplněna o Live Hacking Show v takzvané Live Hacking Zóně, kde bude možné otestovat vybrané technologie partnerů v reálném testu účastníků a řešit vybrané hackerské úlohy v rámci soutěže. Cílem odborné akce je identifikovat výzvy pro státní, privátní i akademickou sféru v oblasti bezpečnosti a vzájemné spolupráce i představit obchodní příležitosti v rámci kybernetické bezpečnosti a ochrany kritické infrastruktury.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost seznámit se s aktuálními tématy, budoucími trendy a experty na mezinárodní bezpečnost a navštivte Future Forces Forum 2018 v Praze.

Více informací a registrace: http://www.future-forces-forum.org/events/registration?lang=cs

Témata: cyber security, kybernetická bezpečnost, AddNet, BVS, Novicom, ochrana sítě, network management | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Novicom, s.r.o.

Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Kontaktní osoba: Sylva Šavlová
Marketing & PR Manager
sylva.savlova@novicom.cz
Obrázek uživatele Novicom
Novicom, s.r.o. je český výrobce nástrojů pro síťovou správu, monitoring a bezpečnost. Díky vlastním technologiím dosahuje nadstandardní bezpečnosti a provozní spolehlivosti, a to i v rozsáhlých distribuovaných sítích. Novicom působí již od roku 1994 na IT trhu a orientuje se na střední a velké... vice ›
Novicom, s.r.o.
Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Česká republika
info@novicom.cz
Tel: +420 271 777 231