Technologičtí vizionáři společností Google a Vonage hvězdami konference BroadSoft Connections 2015

Zadavatel: Marketwired, LP. | 12.10.2015 | Telekomunikace, IT

13. výroční konference pro uživatele společnosti BroadSoft, která se stala epicentrem inovací na poli sjednocených komunikací, na cestě za rekordní účastí a sponzorstvím

GAITHERSBURG, MD – (Marketwired / Pressweb – 7. října 2015) – Společnost BroadSoft, Inc. (NASDAQ: BSFT) dnes oznámila, že vizionáři oboru ze společností Google, Marriott, Vodafone a Vonage budou hvězdami mezi hlavními přednášejícími konference BroadSoft Connections 2015: Define the Future – každoroční globální konference pro uživatele pořádané společností BroadSoft, která se stala epicentrem inovací v oblasti sjednocených komunikací (tzv. UC).

V období od 25. do 28. října 2015 se v arizonském Phoenixu sejde rekordní počet účastníků zastupujících telekomunikace, poskytovatele řešení a poskytovatele služeb aplikací z více než 30 zemí světa. Účastníci hodlají získat rostoucí podíl na lukrativním trhu sjednocených komunikací prostřednictvím vytváření sítí kontaktů s kolegy, sdílení nejlepších postupů a získávání poznatků o výkonných strategiích, kterými lze řešit stávající i budoucí potřeby zákazníků.

Tématem letošní konference Connections 2015 společnosti BroadSoft je „Definovat budoucnost“ a letošní přednášející, relace a sponzoři ztělesňují kolektivní zaměření účastníků konference na budování a poskytování inovativních řešení sjednocených komunikací, která zvýší u pracovní síly schopnosti spolupráce a produktivitu a odpovídají většinovým potřebám nového tisíciletí.

Spolu se spoluzakladateli společnosti BroadSoft, generálním ředitelem Michaelem Tesslerem, ředitelem IT Scottem Hoffpauirem a ředitelem pro marketing Taherem Behbehanim, zahájí tuto čtyřdenní událost hlavním projevem Hamish Taylor, obchodní lídr s bohatou historií úspěchů na poli podpory inovací a změn u společností Procter and Gamble, Price Waterhouse a British Airways. Následovat budou výstupy progresivních výkonných manažerů z řad poskytovatelů telekomunikačních služeb, poskytovatelů řešení UC, organizací a uživatelů, kteří se budou zabývat vývojem a příležitostmi, které formují trh, a to včetně cloudových sjednocených komunikací, kontextové kolaborace, WebRTC, vertikálních UC, uživatelské zkušenosti prozumentů a návratnosti investic u sjednocených komunikací.

Konference Connections společnosti BroadSoft přivítá více než 70 sponzorů a vystavujících účastníků. Hlavním sponzorem události BroadSoft Connections 2015 je společnost Polycom. Sponzory úrovně Platinum Plus jsou společnosti Panasonic, AudioCodes, Sonus a Yealink.

„Konference BroadSoft Connections byla dlouho nejlépe chráněným tajemstvím v oboru – energií sršící a akcí nabité setkání osob a společností, které se nebojí přiznat, že jí, spí a sní o budoucnosti cloudových sjednocených komunikací,“ uvedl Taher Behbehani, ředitel pro marketing společnosti BroadSoft. „Skutečnost, že máme nakročeno k rekordní účasti, naznačuje, že toto tajemství již bylo odhaleno. Nyní můžeme s maximálním nadšením přikročit k setkání nejlepších mozků v oboru, abychom společně definovali budoucnost práce.“

Chcete-li sledovat veškeré novinky a prohlédnout si úplný seznam hlavních řečníků a činností probíhajících před samotnou konferencí BroadSoft Connections a během ní, navštivte web konference a sledujte společnost na Twitteru.

 

O společnosti BroadSoft:

Společnost BroadSoft je předním dodavatelem cloudového softwaru a služeb, které umožňují poskytovatelům služeb mobilních, pevných a kabelových sítí nabízet sjednocenou komunikaci (UC) prostřednictvím jejich IP sítí. Hlavní komunikační platforma společnosti umožňuje zajištění řady podnikových a spotřebitelských telefonických komunikací, zasílání zpráv a kolaborativních komunikačních služeb, a to včetně pobočkové telefonní ústředny (PBX), videohovorů, textových zpráv a sblížených služeb mobilních a pevných linek. Další informace naleznete na webu http://www.BroadSoft.com.

 

Kontakty pro média:

Brian Lustig

Bluetext PR za BroadSoft US

+1 301.775.6203

brian@bluetext.com

 

Vztahy s investory:

John Kiang, CFA

BroadSoft, Inc.

+1 240.720.0625

jkiang@broadsoft.com

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com