Precor® a Spinning® spojily síly na výrobě zcela nové řady vybavení Spinner® pro interiérovou cyklistiku

Zadavatel: Marketwired, LP. | 12.10.2015 | Sport, volný čas, zábava

Přední společnosti z oblasti fitness oznámily exkluzivní celosvětové spojení v oblastech výroby, vzdělávání i prodeje, jehož cílem je dále zlepšit uživatelský zážitek z interiérové cyklistiky

Venice (Kalifornie, USA) a Woodinville (Washington, USA) (Marketwired / Pressweb - 3. září 2015) – Společnosti Mad Dogg Athletics, Inc., tvůrce interiérového cyklistického programu Spinning® a řady kol Spinner®, a Precor®, přední poskytovatel zákaznických fitness řešení, dnes oznámily vznik exkluzivní smlouvy o globální distribuci, na jejímž základě se Precor ujme veškeré komerční produkce kol Spinner®, přičemž vznikne zcela nová řada komerčního vybavení Spinner pro interiérovou cyklistiku.

„Chtěli jsme najít nejlepšího partnera pro obsluhu našich globálních prodejců, školitelů, klubů, fitness center a studií a celosvětové spinningové komunity," uvedl John Baudhuin, generální ředitel Mad Dogg Athletics, Inc. „Během posledních 30 let byl Precor setrvale uznáván pro své špičkově hodnocené služby zákazníkům a kvalitu a také spolehlivost a integritu svých kardio produktů. S ohledem na tyto faktory a globální dosah, který má Precor jakožto součást Amer Sports, je ideálním strategickým partnerem pro další růst naší značky."

Nová řada produktů pro interiérovou cyklistiku bude spojovat silné stránky obou značek a přinese zákazníkům spinningu lepší uživatelskou zkušenost. Tato řada zahrnuje zcela nové technické a designové součásti společně vyvinuté ve spolupráci Precoru a Spinningu za účelem vytvoření spolehlivého a solidního produktu, díky jakým je Precor uznávanou špičkou v oboru. Nové produkty Spinner budou také vybaveny novými technologiemi a vzdělávacími prvky zlepšujícími uživatelskou zkušenost ze spinningu.

„Jsme odhodláni využívat příležitosti umožňující společnosti Precor dodávat špičkové fitness vybavení pro cvičící a provozovatele," uvedl Rob Barker, prezident Precoru. „Toto partnerství kapitalizuje výrobní a technickou kvalitu, jíž je Precor proslulý, a pověst, kterou si Spinning vybudoval v kategorii interiérové cyklistiky. Tato pozitiva nám společně umožní poskytovat lepší služby širšímu okruhu zákazníků."

Společnosti představí novou řadu kol Spinner ke konci roku 2015. Spinning a Precor budou v budoucnu dále spolupracovat na nových marketingových a vzdělávacích programech.

Finanční podmínky obchodu nebyly zveřejněny.

 

O společnosti Mad Dogg Athletics, Inc.

Společnost Mad Dogg Athletics® která je majitelem značek Spinning®, Peak Pilates®, CrossCore®, Bodyblade®, Ugi®, Resist-A-Ball®, Kettlebell Concepts™ a Spin Fitness®, je největší světovou společností zaměřenou na vzdělávání v používání zařízení. Společnost Mad Dogg Athletics vyškolila více než 200 000 instruktorů a získala miliony fanoušků ve více než 80 zemích světa prostřednictvím sítě více než 35 000 fitness center. Společnost vyrábí kola Spinner®, vybavení na pilates, výrobky pro funkční tréninky, DVD a kompletní řadu oblečení a doplňků značky Spinning. Společnost Mad Dogg Athletics úspěšně registrovala svou skupinu ochranných známek Spin® ve více než 80 zemích.

 

O společnosti Precor

Společnost Precor se sídlem ve Woodinvillu (Washington, USA) se zabývá konstrukcí a výrobou špičkových a ucelených fitness řešení pro komerční i domácí využití. Precor nabízí produkty uzpůsobené zákazníkům, služby a prostředky, které provozovatelé potřebují pro rozvoj svých podniků, a nástroje, které cvičící potřebují k dosažení svých cílů, ať již z oblasti fitness či životního stylu. Společnost Precor je již od roku 1980 průkopníkem při vytváření inovativních fitness řešení pro zákazníky, a to včetně značek EFX® Elliptical, Adaptive Motion Trainer®, "AMT®" a Preva® Networked Fitness. Precor je součástí Amer Sports Corporation, jedné z největších společností zabývajících se sportovním vybavením, která má mezinárodně uznávané sesterské značky včetně značek Wilson, Atomic, Suunto, Salomon, Arc'teryx a Mavic.

 

O společnosti Amer Sports

Amer Sports se zabývá sportovním zbožím a je vlastníkem mezinárodně uznávaných značek včetně značek Salomon, Wilson, Atomic, Arc'teryx, Mavic, Suunto a Precor. Technicky pokroková sportovní zařízení, obuv a vybavení zvyšují výkony a posilují radost ze sportu a outdoorových aktivit. Obchodní činnost této skupiny je vyrovnána do širokého portfolia sportů a produktů a přítomnosti na všech hlavních trzích. Akcie Amer Sports jsou kotovány na helsinské Nasdaq burze (AMEAS).

Dotazy médií na společnost Mad Dogg Athletics prosím zasílejte na tento kontakt:

Emily Simarski

esimarski@maddogg.com

+1 310-740-8871

 

Dotazy médií na společnost Precor prosím zasílejte na tento kontakt:

Jaci Hendricks-Scott

jhendricks-scott@voxuspr.com

+1 253-444-5955

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com