Terapie ve tmě vychází ze starých technik meditací

Terapie ve tmě
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 17.4.2017 | Služby

Praha (Pressweb) - Když se tibetští mniši už před staletími uchylovali do izolace a trávili svůj čas i v naprosté tmě, tvrdili, že tak lépe porozumí svému nitru a světu. Výsledkem byla psychická rovnováha a celkové uklidnění. Později se ukázalo, že to příznivě ovlivňuje i jejich zdraví a posiluje imunitu. Z někdejší duchovní meditace se stala terapie ve tmě. Zkušenosti lidí ukazují, že funguje i jako léčba tmou. Dodnes se přesně nevysvětlilo, jak terapie ve tmě přesně funguje, ale výsledky překvapují i lékaře. Dnes se už prokázalo, že psychika je velmi úzce spojena s funkcemi tělních orgánů a obě sféry se tak doplňují.  

Léčba tmou pomáhá odstranit zdroje vašeho neklidu

Terapie ve tmě má smysl, když se vaše psychika dostane do nepříjemného rozpoložení. Často cítíte, že jste nesví, že potřebujete nějakou změnu. Možná jste zažili tragickou událost a ještě jste se nevzpamatovali. I tady terapie ve tmě pomáhá. Každodenní shon zvyšuje neklid a nervozitu. Někdy může přerůst do nepříjemného stavu. Ale nechcete žádné léky? To je správné rozhodnutí. Léčba tmou může odstranit zdroje vašeho neklidu. Při dlouhodobém stresu ani dovolená nepomáhá, naopak vaši frustraci ještě zvýší. A co zažili lidé, kteří pobytem ve tmě prošli? Uklidnění, relaxaci, lepší vnímání smysly, nový pohled na svět.

Terapie tmou – každý si odnáší jiný zážitek

Terapie ve tmě neboli léčba tmou přináší pro každého úplně jiný zážitek. Souvisí to zřejmě s tím, že každý z nás je individualita a své okolí vnímá různě. Lidé popisují při pobytu ve tmě zpočátku i zmatek a strach, které se však později přeměnily na hluboký pozitivní zážitek. Terapie ve tmě může být spojována i s dalšími pozitivními změnami v životě. Lidé zkouší změnit stravu i své zvyklosti. Léčba tmou je užitečná i pro naprosto zdravé lidi. Díky ní poznají více vlastní pocity a jejich smysly zbystří.

 

Témata: léčba tmou, terapie ve tmě, terapie v pyramidě | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300