Lyžování Rakousko – kvalitní služby za humny

Lyžování Rakousko
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 11.9.2015 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Postavit se ráno na sjezdovku, na které je „manšestr“ a v okolí jen minimum lyžařů? To je přece nádherný zážitek. Tak to je lyžování Rakousko. Můžete do sytosti vykrajovat carvingové oblouky a víte, že kvalita povrchu sjezdovky vydrží při dobrém počasí celý den. Rakousko je pro lyžování ideální, protože je blízko České republiky, prakticky za humny, takže tam snadno dojedete a odpoledne už můžete lyžovat. Budete vědět, že sjezdovky jsou perfektně upraveny, občerstvení je často i na svahu a ve středisku jsou poměrně levné půjčovny sportovního vybavení. 

Lyžování Rakousko – vždy kvalitní sníh a upravené tratě

Lyžování Rakousko – to je jistota kvalitního sněhu, protože před sezonou si můžete vybrat lyžování na ledovcích. Například ledovec Kitzsteinhorn ve městečku Kaprun je ve výšce kolem 3 000 metrů nad mořem, takže se tam dá lyžovat prakticky po celý rok. Oblíbené je podzimní či jarní lyžování. A z České republiky tam dojedete za 4 až 5 hodin. Není to úžasné? Jakmile napadne sníh, lyžovat se dá i v nižších partiích rakouských Alp. A víte, kde to je z Česka na lyžování Rakousko nejblíže? Na Dachstein.  Pod touto horou s ledovcem jsou čtyři známá lyžařská střediska  - Haus im Ennstal, Schladming, Rohrmoos a Reiteralm. I z Prahy jste tam za 5 až 6 hodin

Lyžování Rakousko – desítky lyžařských areálů a perfektní služby

 Lyžování Rakousko – to jsou desítky kvalitních lyžařských areálů pro náročné sjezdaře i rodiny dětmi. Například kolem známého města Zell am See je téměř 140 sjezdových tratí a 50 lanovek a vlek. To už je pěkný výběr. V nedalekém Saalbachu je areál Saalbach Hinterglemm Loegang, který je největší lyžařskou arénou v Rakousku. Je tam více než 200 kilometrů sjezdovek. Lyžování Rakousko – to není jen vykrojování carvingových oblouků, dopřát si můžete i místní speciality. V Saalbachu jsou to například knedlíčky s pivním sýrem či sladký císařský trhanec.  

 

Témata: lyžování Rakousko, Rakousko, Dovolená Rakousko, sjezdovky Rakousko | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300