Právní služby pro firmy i domácnosti

Zadavatel: Profispolečnosti.cz s.r.o. | 11.8.2016 | Obchod, e-commerce

Praha (Pressweb) - Podnikáte a potřebujete právní radu v oblasti obchodního nebo pracovního práva? Nebo jste soukromá osoba a potřebujete koupit nebo prodat nemovitost? Potřebujete sepsat nájemní smlouvu na Váš byt nebo dům?

Pro tyto i další situace je tady pro Vás právní kancelář Maur Legal s.r.o.

Poskytuje občanskoprávní služby soukromým osobám v oblasti smluvního práva, v oblasti zastupování v občanskoprávních sporech i v dalších méně častých případech.

V rámci obchodního práva nabízí tato advokátní kancelář svým klientům advokátní služby týkající se kompletní ho řešení obchodních vztahů mezi podnikateli a sjednávání obchodních smluv, řešení sporů z podnikatelské činnosti, práva směnečného nebo právního auditu - Due Diligence.

Specifickým zaměřením advokátní kanceláře Maur Legal je pak především právo obchodních společností. Zabývá se zejména zakládáním společností a prodejem ready made (SPV) obchodních společností, specializuje se na zakládání obchodních společností a družstev na klíč v souladu s konkrétními požadavky a potřebami klienta, a to v co nejkratším časovém termínu, zpravidla do 10 dnů. Dále poskytuje právní podporu při fúzích a akvizicích korporací a právní poradenství při správě společnosti. Významnou činností je také zakládání zahraničních, tzv. offshore společností nebo poskytování sídla společnosti a virtuální kanceláře firmy. 

Všechny své právní služby poskytuje advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. s důrazem na vysokou profesionální úroveň a na dosažení obchodních a podnikatelských cílů svých klientů. Pro případ způsobení škody v souvislosti s poskytováním právní pomoci je kryta pojištěním.

Témata: obchodní právo, advokátní kanceláře | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Profispolečnosti.cz s.r.o.
Dělnická 12
170 00 Praha 7
Česká republika
info@profispolecnosti.cz
Tel: +420 775 387 744