Unibet: Matka Špotáková přiveze zlato, na medaile můžou myslet i další

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 11.8.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 11. 8. 2014: Oštěpařský sektor v Helsinkách uvidí český triumf, další medaile pak budou následovat. To si myslí bookmakeři sázkové kanceláře Unibet před úterním zahájením mistrovství Evropy v atletice, když jejich kurzy dávají řadě českých závodníků medailové naděje.

Největší šanci na zlato má podle nich Barbora Špotáková v oštěpu žen, která je v kurzu 1,25 i po návratu z mateřské dovolené jednou z největších favoritek celého mistrovství, v mužském oštěpu se pak o zlato s Pitkamakim bude přetahovat Vítězslav Veselý, jehož potenciální triumf je oceněn kurzem 3,00.

„Česká atletika zažila v posledních letech boom a i přes absenci Hejnové s Maslákem mají sázkaři k dispozici téměř dav medailových kandidátů,“ komentuje nabídku marketingový manažer Unibetu Milan Klemš.

Atraktivní z hlediska českých medailových šancí tak bude třeba mužská koule, kde po medaili půjdou hned dva čeští závodníci: Jan Marcell (kurz 3,50) a Ladislav Prášil (6,00). Ještě větší naděje si může před startem patnáctistovky dělat Jakub Holuša (2,50 na medaili) nebo Jiřina Svobodová ve skoku o tyči (1,85). A zapršet by pak mohlo třeba od Petra Svobody na 110 metrech překážek (kurz 5,50) nebo sedmibojařky Elišky Klučinové (5,00). Ještě o kousek vyšší šance na umístění na stupních vítězů má podle Unibetu výškař Jaroslav Bába (4,50), úspěch Lucie Škrobákové na stovce překážek v kurzu 9,00 by pak byl spíše překvapením.

Všechny aktuální kurzy vypsané na mistrovství Evropy v atletice najdete online na https://cz.unibet.com/betting#/group/1000093200/category/1085

::

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa.

Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní.

Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří: jsme zakládajícím členem EGBA a ESSA; jsme hlavní hybnou silou Dne zodpovědného hraní EU v Evropském parlamentu; každoroční dary Gambling Therapy.

Témata: Barbora Špotáková, Unibet | Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024