Postaráme se o výkup celých nemovitostí i spoluvlastnických podílů za nejlepší ceny!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 10.6.2022 | Reality, bydlení

Dostala se vám do rukou nemovitost, se kterou nemáte co dělat? Nebo dostali jste se přímo i vy do problémů, kdy potřebujete nemovitost extrémně rychle, a hlavně výhodně prodat? Jedná se většinou o nahodilé životní situace, které vyžadují rychlé a spolehlivé řešení.

A přesně tím jsou právě možnosti, které vám nabízí naše společnost. Specializujeme se na výkup nemovitostí a vlastnických podílů. Problémem pro nás přitom není ani vykoupení takových nemovitostí, které jsou obtěžkány úředním břemenem.

Výkup, na který se můžete spolehnout

Naše společnost vykupnemovitosti-bydlidal.cz nabízí spoustu možností na základě, kterých vám zprostředkujeme odkud celé řady nemovitostí. Vždy ale budete vědět na čem jste. O ceně se bavíme přímo na začátku, na základě reálného tržního odhadu.

Rozhodně vás tak nečeká žádné smlouvání a dohadování cen v moment, kdy je pro vás nekomfortní vystoupit ze smlouvy. Vše víte na začátku a bez sebemenších odkladů. Jakmile se tedy rozhodneme pro společný obchod, tak se snažíme vše vyřešit v co nejkratší době. A to i v případě, kdy musíme v rámci výkupu nemovitosti řešit takové nepříjemnosti, jako je existující exekuce nebo dražba na konkrétní nemovitost jako takovou.

na peníze rozhodně nečekáte

zásadní výhodou, kterou vám nabízíme oproti realitním kancelářím, je okamžitý prodej a velice rychlé jednání. V moment, kdy prodáváte nemovitost přes realitní kancelář, musíte čekat na nalezení nového zájemce a případně i vyřešení jeho financování nákupu. V našem případě ale výkup nemovitostí vždycky dokážeme realizovat bez zbytečných odhadů. Ten, kdo odkupuje nemovitost jsme přímo my, a proto nemusíme hledat nikoho, kdo by nemovitost chtěl kupovat. Mimo této velice důležité výhody je potřeba myslet i na to, že peníze dokážeme vyplatit prakticky okamžitě.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667