Pořiďte kvalitní nádrže na dešťovou vodu za výhodou cenu díky dotacím

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 10.6.2022 | Služby

Řešíte také vy pravidelně problém s tím, že na sklonku léta máte problém s nedostatkem užitkové vody na pozemku. Pokud je to i váš problém, tak je dost možné, že jste už přemýšleli nad pořízením retenční nádrže na dešťovou vodu.

Jenže vás možná mohla odradit celá řada věcí, jako je náročnost instalace, nebo také pořizovací cena. V případě naší společnosti vám ale můžeme pomoci s celou řadou věcí od financování, až po samotnou instalaci nádrže.

Dotace na dešťovou vodu vám ulehčí s financováním

Právě finance jsou tím, co nakonec rozhodne v neprospěch nádrží na dešťovou vodu. Mohou se totiž dostat až do výše desítek až stovek tisíc korun za kompletní systém. Naše společnost destovky.cz vám ale nabízejí další možnost, kterou je financování pomocí dotace.

Dotace na dešťovou vodu v rámci projektu Dešťovka je k dispozici jak firmám, tak i soukromým osobám. Nabízí možnost, jak financovat velkou část celého systému mnohem lépe a pohodlněji než doposud. Naše firma vám navíc dává možnost asistence.

Pomůžeme vám s jejím zřízením

Asistenci rozhodně využijete především kvůli některým specifikacím. Jednou z těch prvních specifikací je fakt, že jsou retenční nádrže technologickým dílem, takže by měla být i součástí celého dotačního návrhu i dokonalá technická dokumentace a návrh. Tu pochopitelně člověk, který nepracuje v technologickém sektoru, jenom těžce dá dohromady. Naopak naše společnost dokáže v tomto ohledu dotace na dešťovou vodu vytříbit do posledního detailu.

Služba je pochopitelně zpoplatněná. Během celého procesu ale nebudete muset nic řešit, protože vše budeme řešit přímo my za vás. Velkým rozdílem je ale také ten fakt, že u nás rozhodně neplatíte za dotaci do té doby, dokud nebude úspěšně zprostředkována. Pokud tedy dotace neprojde přes schvalovací proces, tak nám nenáleží ani koruna.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667