Průmyslová těsnění - Techseal

Průmyslová těsnění jsou důležitými součástkami, které zabraňují průniku tekutin mezerami mezi jinými součástkami. Těsnění představují nezbytnou součást velkého počtu zařízení a nástrojů.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 11.6.2015 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Průmyslová součástka musí zvládat vysoké nároky, je tedy klíčové mít vždy po ruce dostatečnou zásobu kvalitního těsnění na případnou potřebnou výměnu.

Spolehlivým dodavatelem kvalitního průmyslového těsnění je společnost Techseal s. r. o.

Techseal s. r. o.

Společnost Techseal s. r. o. vznikla v roce 2006 a její tým tvoří pouze zkušení odborníci s dlouholetou praxí v technickém oboru. Techseal se zabývá výrobou, ale i prodejem rozsáhlého sortimentu technického zaměření ve svém internetovém obchodě www.techseal.cz. Tento specializovaný obchod však neprodává pouze těsnění, ale i další produkty potřebné v průmyslu.

Jedná se například o:

Ložiska

V portfoliu tohoto eshopu naleznete i ložiska, a to různého druhu, ložisková, kuličková, jehlová, soudečková, upínací, kluzná i kuželíková. Techseal nabízí rozsáhlé sady těchto ložisek těch nejrůznějších průměrů a rozměrů. Zakoupit zde můžete i jiné praktické příslušenství.

Automobilové řemeny

Zajímavým sortimentem v tomto technickém obchodu jsou kvalitní automobilové řemeny, které zde naleznete spolu s dalšími (průmyslovými) řemeny (ozubené a klínové řemeny).

Gufero

Gufera, pryžová průmyslová těsnění hřídelí a ložisek, samozřejmě v nabídce internetového obchodu rozhodně nesmí chybět.

Lepidla Loctite

Když hovoříme o kvalitním průmyslovém těsnění, nesmíme zapomenout ani na lepidla Loctite od Henkelu, která skýtá perfektní těsnění všude tam, kde je potřeba.

Neváhejte a nahlédněte do internetového obchodu společnosti Techseal, naleznete tu rozsáhlou nabídku technického sortimentu za velmi příznivé ceny. V případě, že si nevíte rady, neváhejte společnost oslovit, ráda vám pomůže, nabízí totiž i odborní technické poradenství.

 

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.