Češi budou v kvalifikaci na Islandu malými favority

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 11.6.2015 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 11. 6. 2015: V severním Atlantiku můžou čeští fotbalisté myslet na tři body. Myslí si to bookmakeři sázkové kanceláře Unibet, kteří v pátek v kvalifikaci na mistrovství Evropy mírně favorizují proti Islandu český národní fotbalový tým. Čech, Rosický a spol. půjdou do střetu dvou nejlepších týmů tabulky v kurzu 2,65, zatímco šance domácích Islanďanů jsou oceněny jen o desetinu vyšším kurzem 2,75. Remíza, jež je podle mediálních výstupů pro kouče Pavla Vrbu přijatelná, pak stojí 3,15.

„I přes určité zakolísání s Lotyši a absenci tradičního hrotu v podobě Lafaty pořád vnímáme český tým jako favorita,“ konstatuje country manažer Unibetu Petr Dufek. „Už jen proto, že na Islandu by měli domácí mnohem více otevřít hru, což by podle našeho názoru mělo Rosickému, Dočkalovi nebo Pilařovi sedět,“ dodává Dufek.

Právě tato trojice hráčů by podle Unibetu měla být po Václavu Kadlecovi a Tomáši Necidovi (oba kurz 3,60) největšími kandidáty na vstřelený gól v zápase (všichni kurz 5,00). Na islandské straně by podle bookmakerů největší nebezpečí mělo hrozit ze strany Kolbeinna Sigthorssona, na jehož střelecký úspěch se sází za 3,20.

Češi jsou taktéž podle sázkovky stále největšími kandidáty na triumf ve skupině, když kurz na ně činí 2,25 (kurz na přímý postup – tedy první nebo druhé místo – je 1,12) , přičemž největším soupeřem jsou našim v tomto ohledu Holanďané, kteří přes šestibodový deficit jsou hned za Čechy v kurzu 2,30.

Aktualizované kurzy včetně online sázek jsou dostupné na https://cz.unibet.com/betting#/group/2000066141/category/1311

::

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa. Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní. Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří: jsme zakládajícím členem EGBA a ESSA; jsme hlavní hybnou silou Dne zodpovědného hraní EU v Evropském parlamentu; každoroční dary Gambling Therapy.

Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024