MORA, KARMA, MORATOP, Gamat - prohlídka nebo revize?

MORA, KARMA, MORATOP, Gamat servis a revize
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 10.5.2020 | Služby

Praha (Pressweb) - Plynové spotřebiče jsou spolehlivé, ale jen tehdy, když se o ně dobře staráte. Možná, že vám známí říkali, že mají topidlo či karmu, o kterou se léta nemuseli starat, a vždycky fungovala. Ale už vám zapomněli sdělit, že když se rozbila, oprava byla tak drahá, že už se nevyplatila. Ano, značky jako MORA, KARMA, MORATOP, Gamat jsou spolehlivé a budou vám sloužit léta, ale musíte jim dát, co potřebují – pravidelnou kontrolu. Nezabere vám moc času, není drahá, jen si musíte do kalendáře poznamenat, aby to bylo jednou ročně.

MORA, KARMA, MORATOP, Gamat – které díly se často porouchají?

Plynové spotřebiče MORA, KARMA, MORATOP, Gamat potřebují pravidelnou roční kontrolu, při níž vyškolený technik zkontroluje funkčnost jednotlivých dílů, zařízení vyčistí, aby vám opět fungovalo jako hodinky. U každého spotřebiče se za určitý čas poškodí nějaký jiný díl, například u průtokových ohřívačů jsou to vadné membrány, termočlánky, těsnění, u topidel se většinou jen čistí vnitřky, hořáky a odtahy spalin. Občas zlobí regulační hlavice, termostaty, piezo-zapalovače. Obecně lze říci, že značky MORA, KARMA, MORATOP, Gamat jsou spolehlivé a skutečně fungují i dvacet let.

Nezapomeňte na revizi jednou za tři roky

Kromě pravidelné kontroly je potřeba plynová zařízení MORA, KARMA, MORATOP, Gamat podrobit jednou za tři roky revizi. Jde o prohlídku revizním technikem, který je vyškolen pro určitou činnost. Nejvíce se setkáte s licencí na domácí spotřebiče a domovní rozvody, ale revizní technici se zabývají i prohlídkou velkých kotelen a plynových pecí, regulačních a kompresních stanic plynu či plynovodů. Součástí revize je zevrubná revizní zpráva, která obsahuje kromě identifikačních údajů informace o provedení oprav z minulé revize i návrh opatření a lhůt k odstranění zjištěných nedostatků.  

 

Témata: karma, Mora, moratop, gamat, revize a servis plynových přístrojů, servis karma, revize karma | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300