Dodavatel palet - partner pro dopravu

Palety pro přepravu
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 11.5.2018 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Pokud chcete distribuovat zboží doma i v Evropě, vyplatí se vám spolehlivý dodavatel palet. Pro nakládku zboží jsou palety nepostradatelné.  Je nutné reagovat i na zvýšenou poptávku zejména v období, kdy se firmě daří. Když se zvyšuje objem zboží, je nutné mít dostatečný přísun kvalitních palet. Výrobce palet – to je váš partner pro dopravu. Většina firem nemá prostor pro ukládání palet, protože je nutné sladit výrobu zboží a dodávku palet, aby transport zboží nevázl. Zboží na palety je nutné podle potřeby ještě zabalit, případně upevnit.

Výrobci palet musí splnit přísné normy

Firma Europal Tůmovka – to je váš partner pro dopravu. Palety vyrábí podle mezinárodní normy, takže splňují přísné požadavky pro dopravu v Evropě. Paleta musí být z kvalitního dřeva – listnatého nebo jehličnatého.  Pouze špalíky mohu být z dřevotřísky. Dřevo u nové palety je světlé, bez příznaků hniloby či plísní, maximální vlhkost může dosáhnout 22 procent. Norma stanovuje přesné rozměry, počet přířezů, svlaků a kvalitu spojovacího materiálu. Vždy je dobré se domluvit se zkušeným výrobcem, který dokáže dodávat v termínu kvalitní palety v rozumné ceně.

Lepší doprava než palety na skládce

Palety se v dopravě využívají do doby, než jsou poškozené a musí se vyřadit. Paleta musí snést opakované použití, protože palety se po transportu vykupují a znovu dávají do oběhu. Nepoužitelná paleta je ta, která má zlomené nebo chybějící přířezy a svlaky, vyštíplé špalíky s obnaženými hřeby nebo je znehodnocena hnilobou či plísní. Tmavé dřevo není na závadu, ukazuje jen, že jde o použitou paletu. Partner pro dopravu je i ta firma, který zajistí pravidelný výkup palet. Je škoda, když se v provozech hromadí starší, ale nepoškozené palety, které by mohly být ještě využity v dopravě.

 

Témata: palety, palety pro přepravu, přeprava na paletách, paleta | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300