Prokažte důvěryhodnost firmy certifikátem

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 11.5.2015 | Obchod, e-commerce

Uničov (Pressweb) - Provozujete vlastní internetový obchod? Pak jistě víte, jak složité je dnes v silně konkurenčním prostředí získat zákazníka na svou stranu. Cest je mnoho přes kvalitní služby, bezproblémovou a rychlou komunikaci se zákazníkem, věrnostní program, až po nabídnutí nějaké přidané hodnoty či bonusu k nákupu. V poslední době se zákazníci stále častěji snaží před samotným nákupem zjistit, jaký názor mají na jimi zvolený internetový obchod ostatní zákazníci. Jednou z cest, jak zákazníka přesvědčit, může tedy být prokázání kvality a důvěryhodnosti obchodu a nabízených služeb pomocí různých certifikátů.  Asi každý zná certifikáty jako Ověřeno zákazníky od heureka.cz nebo Certifikovaný obchod od sdružení Apek. Existují však i další možnosti. V poslední době se začíná objevovat stále více eshopů a internetových stránek, které se chlubí Certifikátem Důvěryhodná firma. O co se tedy jedná?

Co je podstatou certifikátu

Certifikát Důvěryhodná firma je přidělován firmám a podnikatelům, kteří mají v internetovém prostředí dobrou pověst bez negativních názorů a hodnocení. Jakým způsobem je to ověřováno? Pomocí speciálního algoritmu, který hodnotí množství negativních ohlasů v internetových zdrojích. 

 

Pokud algoritmus firmu označí jako vyhovující, má nárok na získání certifikátu, prokazujícího důvěryhodnost firmy. Asi si řeknete, že to zní to logicky a každý takový certifikát pomůže zvýšit důvěru ve vaše služby nebo internetový obchod. Na kolik ale získání certifikátu vyjde?

Kolik zaplatíte a co za to získáte?

Pokud na základě provedeného měření získá vaše firma nárok na udělení certifikátu, zaplatíte jednorázový poplatek 700 Kč plus náklady na poštovné za dodání obálky s certifikátem. Celkem tedy zaplatíte částku 968 Kč včetně DPH. Provozovatel služby na svém webu navíc uvádí, že společně s certifikátem obdržíte i prohlášení, že náklady na získání certifikátu jsou jednorázové a nejsou spojené s žádnými následnými poplatky. Ve srovnání s náklady na získání jiných certifikátů je tedy finální částka více než zajímavá.

Co obsahuje samotná zásilka:

  • V obálce pochopitelně obdržíte samotný certifikát vytisknutý na kvalitním papíře.
  • Dále získáte samolepky s logem Důvěryhodná firma, které je možné nalepit třeba na provozovnu nebo firemní auto.
  • Součástí zásilky jsou i přihlašovací údaje, pomocí kterých si můžete editovat záznam o vaší firmě na stránkách provozovatele v sekci oceněných firem.

Má to tedy smysl?

Vzhledem k velmi přijatelné ceně má smysl o získání certifikátu uvažovat. Prezentace certifikátu na webu může pomoci zvýšit důvěry zákazníků, což se za jednorázový poplatek do jednoho tisíce Kč vyplatí.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz