Přírodní krémy Epiderma - zázrak pro vaši pleť

Zadavatel: SeoExtra.cz | 11.4.2018 | Zdraví

Praha (Pressweb) - Krásná a zdravá pleť pozvedne vaši krásu mnohem více, než jakýkoli luxusní šperk. Bohužel, dnešní hektický životní styl ke kvalitě naší pokožky příliš nepřispívá. Stres, únava a nesprávná výživa sebou přináší dermatologické problémy, jako je akné, ekzémy, lupenka a seborea.

Epiderma - novinka v boji s kožními problémy

Kosmetické přípravky od české firmy Epiderma přinášejí revoluční změny v boji s dermatologickými problémy. Patentovaná technologie Betuldiol, vyvinutá předními českými vědci, dokáže léčit potíže vaší pokožky zcela na přírodní bázi. Regenerační a protizánětlivé schopnosti kosmetických přípravků Epiderma si hravě poradí s příznaky lupenky, akné a nejrůznějšími ekzémy.

Nenechte nemoc propuknout

Podle lékařských výzkumů je lupenkou nebo ekzémy ohrožena více než polovina populace. Rizikovými faktory jsou zejména stres a špatná životospráva. Naštěstí se lze těmto onemocněním vyhnout. Kosmetické přípravky obsahující Betuldiol působí totiž také jako prevence pro lidi, kteří trpí díky stresujícímu životnímu stylu a nevhodné výživě zvýšeným rizikem těchto kožních onemocnění.

Přírodní léčba dermatologických potíží

Výhodou dermatokosmetiky Epiderma je čistě přírodní složení. Nejsou v ní obsaženy žádné škodlivé chemikálie, které možná také mají schopnost potlačovat příznaky kožních onemocnění, ale zaplavují náš organismus škodlivou chemií, která může způsobovat další zdravotní problémy. Unikátní léčivá kompozice Betuldiol, která je základem kosmetických přípravků Epiderma se skládá z výtažku z konopí a Betulinu, výtažku z březové kůry. Na čistě přírodním základě dokáže blokovat zánětlivé procesy vyvolané lupenkou, seboreou, různými ekzémy a dalšími kožními potížemi.

Zbavte se lupenky, ekzémů i akné

Lupenka, akné, seborea nebo kožní ekzémy nejsou nic příjemného a přináší sebou mnoho problémů. Přípravky Epiderma vám pomohou zbavit se příznaků těchto nepříjemných nemocí kůže. Pokud trpíte některým z nepříjemných zánětlivých onemocnění kůže, je přírodní dermatokosmetika řešením, jak šetrně a bez vedlejších účinků vrátit vaší pleti její původní krásu.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712