Hubatá černoška - recept na úspěch

Zadavatel: Magieprirody.cz | 10.4.2018 | Obchod, e-commerce

Praha (Pressweb) - Jak se stát nejúspěšnějším e-shopem? Každý rok spolu změří síly úspěšné české e-shopy v soutěži Shop roku. Soutěž pořádá srovnávací portál Heureka.cz a o vítězství rozhoduje hlasování zákazníků spolu s odbornou porotou. Nedávno skončený devátý ročník soutěže ukázal, že pro vítězství nestačí mít jen nejnižší ceny. E-shop Hubatá černoška, který zvítězil v kategorii Masky a kostýmy, získal svůj věhlas kromě příznivých cen, také díky aktivnímu prozákaznickému přístupu a kvalitě služeb. O tom, že Hubaté černošce patří pozice nejlepšího e-shopu ve své kategorii zcela právem, svědčí také hodnocení zákazníků na portálu Heureka.cz, které dosahuje neuvěřitelných 99%. Na Heurece si můžete přečíst více než 2000 pozitivních recenzí od spokojených zákazníků, kteří vědí, že na tento obchod se mohou spolehnout.

Od masek na Halloween až po vtipné dárky

E-shop Hubatá černoška prodává jako svůj hlavní sortiment nejrůznější masky a kostýmy. Najdete zde strašidelné masky vyrobené z kvalitního pěnového latexu, které jsou téměř jako živé, i kostýmy na karneval pro vaše ratolesti. Seženete zde i nejrůznější doplňky a vtipné dárky, jako společenské hry pro dospělé, sexy hry pro zamilované, nejrůznější alkoholické dárky, trička s vtipnými nápisy, kanadské žertíky a jiné ptákoviny.

Hubatá černoška je víc než jen e-shop

Hubatá černoška ale není jen e-shop. Naleznete zde i spoustu zábavy na nově spuštěném blogu. Najdete zde vtipná videa, ve kterých vystupují zaměstnanci e-shopu v kostýmech a maskách z jejich sortimentu. Mimo to že jsou videa opravdu zábavná, poskytují také skvělou možnost si prohlédnout jejich zboží v reálné akci. Vidět, jak maska nebo kostým vypadá na skutečném člověku v pohybu, vám řekne mnohem více než statická fotografie.

Úspěch nejsou žádné čáry

Péče o zákazníka, originalita a upřímnost jsou nejdůležitější ingredience pro vybudování úspěšného e-shopu. Pokud pro zákazníky děláte něco navíc, ocení to a rádi se k vám budou vracet. E-shop Hubatá černoška ukazuje, že i samotné nakupování může přinášet radost a zábavu.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele Magieprirody.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712