Montáž průtokových ohřívačů a plynových zařízení

Montáž průtokových ohřívačů
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 10.4.2018 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Dnes můžete vybavit celou domácnost v pohodlí z domova přes internet. Nemusíte objíždět specializované obchody, dobrou radu dostanete i na renomovaných webech. Chcete si koupit plynovou karmu nebo topidlo? Podívejte se na internet a určitě si vyberete. Při srovnání cen navíc můžete nové zařízení koupit velmi levně. Ale na montáž průtokových ohřívačů a plynových zařízení budete potřebovat odborníky, sami to nezvládnete. Ani to nezkoušejte. Jde skutečně o odbornou práci, protože plyn je nebezpečný a jeho únik by se vám mohl vymstít.  

Montáž průtokových ohřívačů nechte na odbornících

Montáž průtokových ohřívačů a plynových zařízení provádějí proškolení technici. Firmy si nemohou dovolit podcenit práci s plynem, protože jsou za uvedení do provozu, kontroly a revize zodpovědné. Základem je vstupní revize, která se provádí při uvedení spotřebiče do provozu. Jde o podrobnou kontrolu funkcí všech součástí a míst, kde by mohlo dojít k úniku plynu. Zákazník obdrží podrobnou zprávu, má tedy jistotu, že jeho zařízení je v pořádku. Pamatujte: Montáž průtokových ohřívačů a plynových zařízení nechce na odbornících.

Plynoservis Praha provádí montáže, opravy a revize plynových zařízení

Firma Plynoservis Praha zajišťuje všechny práce spojené s plynovými spotřebiči, tedy montáž průtokových ohřívačů a plynových zařízení, opravy, kontroly a revize. Nejběžnější značky plynových spotřebičů jsou Karma, Moratop, případně Mora. Hodně lidí si nechává i starší spotřebiče, například topidla a karmy, protože jsou spolehlivé a při pravidelných kontrolách vydrží řadu let bez větších oprav.  Je potřeba měnit jen těsnění, čistit zanesené části a promazávat pohyblivé díly. Vyplatí se také vyměnit staré těsnění z koudele, protože ta časem vysychá a nezabrání úniku plynu.

 

Témata: montáž plynových zařízení, servis plynových zařízení, montáž a servis průtokových ohřívačů | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300