Chystáte velkou akci? Hotel Čertousy je vám k službám

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 11.4.2016 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Víte, že v historickém univerzitním areálu z dob Karla IV. dodnes stojí hotel, ve kterém se běžně pořádají velké akce? Jde o hotel Čertousy a nachází se nedaleko Podsychrovského rybníka. Do centra je to odtamtud 20 minut autem, MHD 30 minut a 100% je to jedno z nejklidnějších míst v Praze.

Karel IV. koupil hospodářský areál Dvora Čertousy za účelem hmotného zajištění mistrů a žáků Karlovy Univerzity a učinil z něj koleje „Villa Truss“. Dnes se v těchto místech nachází Hotel Čertousy*** s restaurací, vinným sklípkem, kavárnou a obrovskou zahradou. Nedaleko jsou také golfové rezorty a motokárová hala, tak není divu, že se jim tam dveře netrhnou. V hotelu se často pořádají firemní akce Praha, různé oslavy životních jubileí a v neposlední řadě svatby. Areál je opravdu kouzelný a je kompletně (včetně vnitřních prostor hotelu) k prohlédnutí na Google Street View.

Svatby jako z pohádky

Specialitou Hotelu Čertousy je svatba v Praze se vším všudy. Poskytují svatby na klíč, tzn. postarají se o celý program včetně hostiny, výzdoby a ubytování. Zkušení organizátoři navrhnou program celého dne, s novomanželi prodiskutují jen pár drobností a různé možnosti. Například raut může zařídit přilehlá restaurace Praha 9, může se konat ve vinném sklípku nebo na venkovní terase. V letních měsících páry volí často venkovní terasu, protože v areálu s venkovským prostředím je na co se dívat. V hotelové zahradě je svatební altán a dokonce rybník s ostrůvkem, kachnami a dalšími vodními živočichy. Nevěsta a ženich se často vydají na projížďku na lodičce nebo v kočáru s koňským spřežením. Svatební hostina Praha v Čertousech je nezapomenutelná pro všechny svatebčany.

A podobně mohou probíhat i další akce jako promoce, oslava narozenin Praha, dětské párty nebo vánoční večírky. Dveře jsou otevřené rovněž firemním akcím. V hotelu jsou konferenční prostory Praha, čtyři školící salonky a Wi-Fi pokrytí po celém areálu. Jediné, čím jste omezení, je kapacita 350 osob. Cenové podmínky neexistují, protože v Čertousech chystají všechny akce s ohledem na rozpočet zákazníků. Cenová kalkulace se domlouvá dopředu.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.