A jaký sport milujete vy?

Zadavatel: Roman Ernst | 11.4.2014 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - Sport patří neodmyslitelně k našim životům. Někdo ho provozuje na profesionální úrovni, jiný na té amatérské, a jsou i tací, kteří jsou tělem i duší sportovní fanoušci. A právě ti v minulosti měli jenom málo šancí, jak zápasy svých oblíbených týmů, nebo výkony svých oblíbených sportovců sledovat. To je však minulostí, a to od té doby, co vznikl kanál ČT4. Stalo se tak již roku 2006, a od té doby je k dispozici všem fanouškům více či méně známých sportovních klání. A není se čemu divit. Aktuální MS 2014 v hokeji bude zcela jistě patřit k nejsledovanějším pořadům.

Základem tohoto kanálu jsou samozřejmě přímé přenosy. Jasně vede hokej a fotbal, ale nijak v pozadí nestojí ani atletika, motoristické sporty, basketbal, nebo třeba golf. To vše a mnohem více ale nenabídne jenom formou přímých přenosů, ale i formou záznamů, nebo také zajímavých reportáží, včetně celé řady diskusí. A ačkoliv se mnozí domnívají, že jsou při sledování odkázání výhradně na své televizory, není to pravda. Stačí totiž navštívit adresu tvonline.cz/cz-ct-4-sport , jednou klinout, a můžete tento sportovní kanál sledovat kdykoliv a samozřejmě také odkudkoliv, a to v dokonalé kvalitě.

Již nikdy vám tak neunikne žádný zápas ani zajímavá reportáž, a při událostech jako jsou olympijské hry nebo různá mistrovství světa, ho můžete mít zapnutý doslova odrána do večera. A je zcela logické, že zcela zdarma. Stačí se posadit ke svému monitoru počítače nebo notebooku, ale stejně tak je možné sledování i prostřednictvím tabletu. Zkrátka a jednoduše, kanál ČT4, který se v minulosti jmenoval ČT4 Sport, nabízí po celý den a po celý rok celou řadu taháků, o které by byla skutečně škoda přijít jenom kvůli tomu, že nejste u svých televizních obrazovek. Tak neváhejte a díky webu TVonline.cz si ho užijte i vy sami. I vás jeho programová skladba zaručeně uchvátí, a to ať už fandíte jakémukoliv sportu.

Témata: sport, MS 2014 v hokeji | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika