Vlastní potisk na trička vám zajistí originalitu

Zadavatel: Creative Digitus | 11.3.2019 | Obchod, e-commerce

Do módy se vrátily potisky na trička, velké oblibě se těší zejména trička s potiskem, tílka a také mikiny. Věděli jste, že si můžete nechat udělat vlastní potisk na trička? Už vás nebaví neustále potkávat na ulici někoho, kdo nosí stejné oblečení? A co tak nosit něco, co opravdu nemá nikdo, pouze vy?

Originální tričko s potiskem

Dnešní trh zaplavily designové služby zabývající se tiskem, tzv. „vytvoř si potisk na trička dle vlastního nápadu“.  Tato služba vznikla díky poptávce na trhu - lidé se chtějí čím dál více lišit od ostatních, chtějí být jedineční. Takové tričko však nemusí být jen skvělým designovým kouskem ve vašem šatníku, může být i dokonalým dárkem pro někoho jiného.

Jak vytvořit vlastní tričko?

V první řadě byste měli mít vybranou online službu, která tuto možnost nabízí. Pod pojmem „navrhni si tričko“ vám google vyhledá celou řadu firem, záleží na tom, jaké máte požadavky. Vlastní potisk na trička si můžete vytvořit pomocí speciální aplikace, kterou každý tento online návrhář potisků poskytuje.

Jak aplikace potisk na trička funguje?

Základním krokem je výběr trička, někdo nabízí pouze jeden střih a někdo zase hned několik (trička s výstřihem do tvaru V, U, bez výstřihu) Na výběr máte pánské trička, dámská nebo dětská. Velmi oblíbená jsou těhotenská trička s potiskem. Můžete zvolit krátký rukáv anebo dlouhý rukáv či triko bez rukávu.

Dokonce si můžete zvolit i barvu podle sebe a samozřejmostí je i velikost. Aplikace nabízí různé předlohy, které jsou rozděleny podle daných témat (narozeniny, různé hlášky, láska, Vánoce aj.). Někdo si však z návrhů nevybere, pro něj je určen vlastní potisk - do aplikace nahrajete svůj motiv či obrázek, který si upravíte a naaranžujete podle svého gusta.

Co všechno aplikace umí?

Každá aplikace je jiná, na internetu najdete tvořiče obsahující funkce od těch základních až po ty rozšířené. Můžete měnit velikost, sklon, můžete využít různých efektů, například zrcadlový efekt. Dokonalou funkcí je odstranění pozadí z vlastního obrázku nebo motivu. Potřebujete doladit barvy, ostrost, světla a stíny? Není problém, i takové možnosti jsou. Velkým hitem se staly trička s různými nápisy – s předlohou nebo s vlastním textem.

Technologie potisku

Při výběru služby, která vám trička potiskne, dbejte i na správný výběr dané technologie potisku. Každá technologie je jiná a nemusí umožnit tolik funkcí v aplikaci.

Přímý digitální potisk

Tato jedinečná technologie dokáže natisknout na bílý textil obrázek tak, že jej hmatem vůbec necítíte.

Sítotisk

Vzhledem ke složitosti a přesnosti této technologie je cena vyšší. Proto pro nejlevnější potisk volte raději možnost „čím více triček, tím vás tisk pomocí této technologie vyjde levněji“.

Fólie flex

Nevýhodou této technologie je, že po několika četném praní začíná praskat nebo se zvrásňuje. Bohužel s ní nelze tvořit vícebarevné obrázky.

Transferová fólie

Ačkoliv lze touto technologií tisknout vícebarevné obrázky a fotografie, po čase barvy blednou a po vyprání začíná většinou praskat.

Dárky s vlastním potiskem

Spousta lidí řeší výběr toho nejoriginálnějšího dárku pro své blízké a přátele. Nemusíte si však nechávat tisknout pouze trička, můžete zvolit potisk mikiny, čepice, hrnky, povlečení, a dokonce i předložky. Takový předmět potištěný vtipnou hláškou nebo fotografií zaručeně pobaví a potěší.

Kamenné tiskárny

Pokud máte raději osobní kontakt a kamenné prodejny, můžete využít služeb v polygrafických studiích. Najdete je jak ve velkých městech jako je například Praha, Brno, Ostrava a podobně, tak i v těch menších.

Levné potisky na trička

Pokud je vaší hlavní prioritou cena, srovnejte si nabídky různých tiskáren. Tisk obecně není levnou záležitostí a každá technologie je jinak cenově nastavena. Chcete, aby vás vyšel potisk na trička levně? Využijte nabídky, kterou nabízí téměř všechny tiskárny. Čím více kusů, tím větší sleva.

Témata: Móda, tričko, mikiny, potisk | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Creative Digitus

Česká republika