Vodafone Germany představuje služby cloudových sjednocených komunikací na řešení UC-One společnosti BroadSoft

Zadavatel: Marketwired, LP. | 11.3.2016 | Telekomunikace, IT

Cloudové hostované ústředny PBX a mobilní sjednocené komunikace umožňují malým a středním podnikům aktivovat mobilní pracovní sílu, zvýšit produktivitu a snížit náklady

GAITHERSBURG, MD A DÜSSELDORF V NĚMECKU – (Marketwired / Pressweb – 10. března 2016) – Společnost BroadSoft, Inc. (NASDAQ: BSFT),  globální poskytovatel softwaru sjednocených komunikací ve formě služeb (UCaaS), dnes oznámila, že společnost Vodafone Germany vybrala pro svoje nové cloudové služby sjednocených komunikací řešení UC-One® společnosti BroadSoft. Vodafone One Net Business je škálovatelné řešení sjednocených komunikací určené pro malé a střední podniky, které cíleně umožňuje podporu aktuálních a budoucích potřeb jejich růstu.

Vodafone One Net Business je flexibilní, cenově dostupné, škálovatelné a integrované řešení, které se zaměřuje na poměrně velký tržní segment malých a středních podniků1. V Německu to představuje 58 % všech podniků. Navíc firma průmyslové analytiky MZA u trhu cloudových sjednocených komunikací předpokládá, že jeho složená roční míra růstu (CAGR) bude do roku 2020 dosahovat 18 %. Vodafone One Net Business bezproblémově spojuje v do jediného řešení pevné i mobilní komunikace a nabízí tak možnost využít jediné číslo s jediným účtem za služby, od jediného poskytovatele, včetně hlasové schránky, vytvořený na základě osvědčené, zabezpečené a na budoucnost připravené platformy. Na rozdíl od jiných mobilních řešení sjednocených komunikací založených na OTT je řešení Vodafone One Net Business první službou mobilních sjednocených komunikací v Německu, která poskytuje úzce propojené mobilní funkce v jednoduchém a intuitivním uživatelském prostředí.

„Vodafone One Net Business představuje milník v naší stávající strategii, která se soustředí na uspokojování rostoucích nároků zákazníků v době, kdy roste poptávka po cloudových sjednocených komunikacích. Je ideální pro podniky s vysoce mobilní pracovní silou, které potřebují stávající řešení telefonické komunikace upravit na míru svým potřebám,“ uvedl Alexander Saul, Ředitel divize Enterprise Business společnosti Vodafone Germany. „Díky přístupu, který se soustředí na mobilitu, je řešení UC-One společnosti BroadSoft ideální pro německý trh malých a středních podniků, kde představují klíčová rozhodovací kritéria bezproblémová mobilita, produktivita a cenová dostupnost.“

Analytická firma Frost & Sullivan označila společnost BroadSoft za předního poskytovatele služeb UCaaS na trhu. Firma má 41% podíl na trhu a v roce 2015 globálně nasadila více než 13 milionů linek cloudových sjednocených komunikací. UC-One podporuje v rámci jediného rozhraní hlasové služby, audio a video o vysokém rozlišení, zasílání rychlých zpráv a zjištění stavu (IMPP), konferenční hovory, protokoly volání a kolaborativní prostředí s možností sdílení obrazovek – bez ohledu na zvolené zařízení nebo typ připojení uživatele (mobilní, pevná linka apod.). Řešení UC-One podporuje rozšířené funkce mobility, a to včetně integrace IMS, využití jednoho čísla pro pevné i mobilní komunikace (FMC) a nativní vytáčení, duální uživatelské prostředí a poskytuje optimalizované uživatelské prostředí přizpůsobené zejména pro mobilní uživatele a bezproblémovou správu.

Taher Behbehani, vedoucí pro digitální aplikace a marketing společnosti BroadSoft, zdůrazňuje u obchodní komunikace význam přístupu soustředěného na mobilní využití: „Velice nás potěšilo, že společnost Vodafone Germany zvolila pro řešení One Net Business právě společnost BroadSoft. Podle našeho nejnovějšího globálníhoprůzkumu v podnicích považují poskytovatelé služeb sjednocené komunikace a mobilitu za klíčové motory malých a středních podniků a vzhledem k tomu, že se tento trh přiklání k mobilně zaměřeným sjednoceným komunikacím, věříme, že společnost BroadSoft zaujímá ideální postavení, aby mohla plně využít svůj potenciál a splnit své sliby.“ 

Řešení UC-One společnosti BroadSoft se daří poskytovatelům služeb úspěšně nabízet na trzích po celém světě. Využívají je podnikoví odběratelé všech velikostí, od mikro podniků až ke komplexním globálním organizacím. Pro společnost Vodafone Germany představuje UC-One osvědčené a funkcemi nabité řešení, které jí umožní razantně zaútočit na velký a rychle rostoucí německý trh malých a středních podniků.

Společnost Vodafone také na konferenci CeBIT 2016 přestavuje projekt Project Tempo společnosti BroadSoft jako ověření koncepce budoucích cloudových komunikací. Project Tempo poskytuje řadu pokročilých funkcí, včetně kontextuálních komunikací a integrace aplikací a významně zvyšuje produktivitu podnikového uživatele. Project Tempo, který byl společností BroadSoft poprvé uveden v říjnu 2015 na akci Connections User, přechází do fáze testování beta verze, přičemž společnost Vodafone bude první zákazníkem, který její funkce představí.

Chcete-li sledovat novinky ze společnosti BroadSoft, sledujte ji na sociální síti Twitter.

O společnosti BroadSoft:
Společnost BroadSoft je předním dodavatelem cloudového softwaru a služeb, které umožňují poskytovatelům služeb mobilních, pevných a kabelových sítí nabízet sjednocenou komunikaci (UC) prostřednictvím jejich IP sítí. Hlavní komunikační platforma společnosti umožňuje zajištění řady podnikových a spotřebitelských telefonických komunikací, zasílání zpráv a kolaborativních komunikačních služeb, a to včetně pobočkové telefonní ústředny (PBX), videohovorů, textových zpráv a sblížených služeb mobilních a pevných linek. Další informace naleznete na webových stránkách www.broadsoft.com.

Výhledová prohlášení:
Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení ve smyslu zákona reformě sporů o cenných papírech z roku 1995. Tato výhledová prohlášení mohou být identifikována s pomocí použití terminologie, která zahrnuje slova jako „bude“ a „umožňuje“ a podobné výrazy nebo srovnatelnou terminologii, mimo jiné, prohlášení o výhodách pro zákazníky společnosti Vodafone Germany plynoucích z používání služeb UC-One v nabídce služeb společnosti Vodafone Germany jejím koncovým uživatelům z řad malých a středních podniků. Výsledek událostí popsaných v těchto výhledových prohlášeních podléhá známým i neznámým rizikům, nejistotám a jiným faktorům, které mohou způsobit, že se budou skutečné výsledky výrazně lišit od výsledků v těchto výhledových prohlášeních předpokládaných, zejména včetně finančních a jiných výhod pro společnost BroadSoft, které plynou z využití služeb UC-One společností Vodafone Germany v této nabídce produktu, a faktorům obsaženým v části „Rizikové faktory“ formuláře 10-K společnosti BroadSoft za rok končící dnem 31. prosince 2015, který byl dne 29. února 2016 podán u Komise pro burzu a cenné papíry (SEC) a je uložen s ostatními spisy společnosti BroadSoft u SEC. Všechny informace v této tiskové zprávě jsou k datu 10. března 2016. Pokud tak nevyžaduje zákon, společnost BroadSoft nepřebírá žádnou povinnost jakákoli zde učiněná výhledová prohlášení z jakéhokoli důvodu veřejně aktualizovat, aby provedla prohlášení o skutečných výsledcích nebo změnách svých očekávání.

1 Pro účely této tiskové zprávy stanoveno jako 11-250 uživatelů

 

Kontakt pro média:
Americké kontinenty
Brian Lustig 
Bluetext PR za BroadSoft US
+1 301.775.6203
brian@bluetext.com


Evropa
Andy Crisp / Jon Bawden / Kate Anderson
Společně za BroadSoft UK
+44 (0) 1291 626200 
broadsoft@wearecohesive.com


Region APAC
Terry Alberstein
Navigate Communication
+61 (0) 458-484-921
terry@navigatecommunication.com.au

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com