Kvalitní matrace pro každého. Jak si vybrat tu správnou přímo pro vás?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.12.2020 | Služby

Výběr správné matrace může být naprosto krizový moment pro kvalitní spánek. Ovlivňuje totiž držení celého těla a také celkovou délku a kvalitu spánku. Při jejím výběru se proto nevyplácí nejen šetřit, ale také ani uspěchat koupi. Podle čeho byste měli matraci vybírat?

Nezapomínejte na svojí vlastní délku

Při výběru nejen matrací, ale také postele často lidé zapomínají na svojí tělesnou délku. To je přitom jedna z nejzákladnějších věcí, kterou byste si při nákupu měli hlídat. I když si například v showroomu lehnete na postel, tak málokdy zkusíte vyšponovat svoje tělo protažení a zjistit, jestli vám náhodou chodidla nevisí z postele. Pokud nakupujete online na portálech jako levne-ceske-matrace.cz, tak vám pomohou technické parametry. Pamatujte vždy na to, aby byla matrace delší o deset až patnáct centimetrů, než je vaše výška. To je dostatečná délka včetně rezervy, která vám běžně vystačí.

Tloušťka i tvrdost rozhoduje. České matrace nabídnou spoustu možností

Další součástí je pak zkouška pohodlí. Matrace by se měla vždy jen částečně podvolit vašim potřebám a vašemu tělu. Mimo samotné matrace rozhoduje o konečné kvalitě spánku například i vaše vlastní váha, nebo v některých případech i pozice ve které spíte. Kvalitní matrace by měla být schopná přizpůsobit svůj povrch přirozené křivce vašich zad, ale neměla by být až tak měkká, že povolí a záda tak budou celou noc v nepřirozené poloze. To pak pramení v ranní bolesti zad, neustále převalování v průběhu noci a návaly teplot.

Myslete i na vše specifické potřeby

Samozřejmostí jsou i specifické potřeby. České matrace od tradičních výrobců dokáží uspokojit naprosto všechny, a i kdyby se stalo, že ne, tak jsou k dispozici i různí zahraniční výrobci. Specifické matrace pak mohou využít především lidé, kteří mají alergie či kožní reakci na některé běžně užívané látky a mikroby.

 

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667