Moderní nádrže na naftu jsou ekologické a spolehlivé doplňky vaší společnosti

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.12.2020 | Auto-moto, logistika

Pořídit si do firmy vlastní palivové nádrže vždy nabízí spoustu opravdu zajímavých benefitů, které rozhodně stojí za zmínku. Lidé jim ale v mnoha ohledech nevěří a neberou je za investici, která by se jim někdy mohla vrátit. Tento mýtus dnes vyvrátíme a nabídneme vám kvalitní nádrže.

Ekologie? Díky moderním normám je vše v pořádku

Opravdu kvalitní nádrže od renomovaných výrobců a dodavatelů jako eurotankdiesel.cz jsou speciálními produkty, které splňují veškeré ekologické aspekty, jež se na výrobu a distribucí nádrží kladou.

Čerpací systém nádrží je zde realizovaný speciální soustavou klapek, které stojí za tím, že se víceméně žádná nečekaná kapka nedostane z nádrže ven a díky tomu se minimalizují úniky přímo na místě tankování a tím pádem i znečištění širokého okolí nádrže. Při jakémkoliv nárazu či nečekaném mechanickém poškození jsou pak nádrže dělány s maximálním ohledem na bezpečí a dvoustěnná konstrukce tak zaručuje, že se i v tom nejhorším případě jedná jen o porušení vnějšího obalu, ale palivo jako takové zůstává nedočtené v útrobách nádrže

Nádrže na naftu jsou ekonomickou výhodou již od začátku

Ekonomické důvody jsou pak další velkou výhodou, proč se nádrže na naftu do profesionálních společností pořizují. Cenová i časová úspora čerpající z toho, že můžete tankovat přímo uvnitř parkového vozu je ohromná. Nejen, že pevně držíte v ruce cenu za litr paliva, ale navíc nemusíte počítat při plánování trasy či úkonu ještě s tankováním hned po opuštění vrat.

Díky jednotlivým čipům i důmyslnému systému měření navíc můžete velice pečlivě a detailně sledovat jak celkový náklad společnosti na paliva, tak i pochopitelně náklad jednotlivých vozů nebo čerpacích čipů. Může tak dodat odpověď mnoha otazníkům, které do té doby v účetních knihách visely.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667